Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110049 - TJ Sokol Prešov | |||
Názov turnaja: | TURNAJ O KRÁĽA A KRÁĽOVNÚ KURTU | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Štúrova 28, Prešov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Palovič Peter (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Pavličko Peter (C) | |||
Termín od: | 03.08.2024 | Termín do: | 05.08.2024 | |
Kontakt: | Peter Pavličko | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915917520, | |||
Kontakt e-mail: | sokolpresov@yahoo.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 02.08.2024 10:00 | v mieste konania |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 02.08.2024 10:15 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Sabolová Emma | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 38 | ||||
2 | Bérešová Barbora | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | NVK | |||
3 | Dzurillová Barbora | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 51 | ||||
4 | Pučanová Liliana | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 61 | NVK | |||
5 | Tokárová Simona | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 77 | NVK | |||
6 | Lopuchovská Michaela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 80 | ||||
7 | Futášová Zara | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TJ Sokol Prešov | 104 | NVK | |||
8 | Tomaščinová Timea | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 150 | NVK | |||
9 | Kišacová Kvetoslava | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TJ Sokol Prešov | 155 | NVK | |||
10 | Černakovičová Nela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 155 | ||||
11 | Benejová Lea | 31.10.2024 | 2012 | M-d | 1.TC Humenné | 179 | ||||
12 | Kabátová Tamara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | 179 | ||||
13 | Vasiľová Dorothy | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 179 | NVK | |||
14 | Tomaszová Dominika | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 207 | NVK | |||
15 | Ocilková Olívia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | NVK | ||||
16 | Priesterová Júlia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | NVK | ||||
17 | Pajtášová Sára | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | NVK | ||||
18 | Malegová Lenka | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | NVK | ||||
19 | Palaštová Simona | 31.10.2024 | 2014 | De-d | 1.TC Humenné | NVK | ||||
20 | Štefancová Zuzana | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | NVK | ||||
21 | Kleščová Nela | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | NVK | ||||
22 | Dolanská Helena Elisabeth | 31.10.2025 | 2013 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | NVK | ||||
23 | Boyko Viktoriia | 31.10.2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | NVK |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Tajtáková Izabela | 24. 07. 2024 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 80 | |||||
2 | Maťošková Barbora | 23. 07. 2024 | 2013 | M-d | TK Tvrdošín | NVK |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Kaľavská Ema | 21. 07. 2024 22:14 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 121 | NVK | |||
2 | Pavlová Stasiya | 04. 07. 2024 09:51 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 194 | NVK | |||
3 | Pelle Jázmyn | 10. 07. 2024 06:59 | 2014 | De-d | TKM Betliar | NVK | ||||
4 | Semanová Sára | 11. 07. 2024 13:06 | 2012 | M-d | 1.TC Humenné | 132 | ||||
5 | Stančová Sofia | 14. 07. 2024 13:48 | 2014 | De-d | Tenis Komplex Košice | NVK | ||||
6 | Vargová Vanesa | 28. 07. 2024 15:45 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 19 |