Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | SYNDICATE CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Potočná 802/26, Levoča | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 09.08.2024 | Termín do: | 12.08.2024 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 08.08.2024 10:00 | Potočná 26, Levoča |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 08.08.2024 10:00 | Potočná 26, Levoča |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bajzová Sofia | 03.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 60 | |||||
2 | Beličáková Alica | 09.06. 2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 12 | |||||
3 | Bérešová Barbora | 10.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | |||||
4 | Böhmová Olívia | 11.06. 2024 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 86 | |||||
5 | Böhmová Sofia | 11.06. 2024 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 61 | |||||
6 | Bolebruchová Emma | 15.07. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 75 | |||||
7 | Dolanská Helena Elisabeth | 12.07. 2024 | 2013 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
8 | Dzurillová Barbora | 25.06. 2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 51 | |||||
9 | Erbanová Nina | 11.07. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 36 | |||||
10 | Fialová Tamara | 18.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 8 | |||||
11 | Futášová Zara | 10.06. 2024 | 2013 | M-d | TJ Sokol Prešov | 104 | |||||
12 | Gajdošechová Karin Júlia | 21.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 25 | |||||
13 | Goffová Sarah | 07.07. 2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 15 | |||||
14 | Hajdučková Stella | 13.06. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 27 | |||||
15 | Holecová Chiara | 29.06. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 11 | |||||
16 | Chylová Lucia | 25.06. 2024 | 2014 | De-d | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
17 | Jedináková Nina | 20.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 27 | |||||
18 | Kaľavská Ema | 09.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 121 | |||||
19 | Kellner Viktória | 18.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 65 | |||||
20 | Keršáková Jana | 24.06. 2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 10 | |||||
21 | Kleščová Nela | 12.06. 2024 | 2014 | De-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | ||||||
22 | Kutejová Natália | 18.07. 2024 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 32 | |||||
23 | Lopuchovská Michaela | 19.06. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 80 | |||||
24 | Luciaková Nina | 20.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | |||||
25 | Lyžičiarová Radoslava | 14.07. 2024 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | 199 | |||||
26 | Malegová Lenka | 02.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
27 | Ňačiková Michaela | 13.06. 2024 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
28 | Pajtášová Sára | 09.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
29 | Palaštová Simona | 16.06. 2024 | 2014 | De-d | 1.TC Humenné | ||||||
30 | Priesterová Júlia | 13.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
31 | Pučanová Liliana | 13.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 61 | |||||
32 | Rudzíková Sofia Elizabeth | 11.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 56 | |||||
33 | Ščibranová Adela | 13.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 47 | |||||
34 | Šimová Anabela | 12.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Žilina | 66 | |||||
35 | Škodáček Stella | 10.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 7 | |||||
36 | Slobodníková Terézia | 19.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 18 | |||||
37 | Štefaňáková Alica | 29.06. 2024 | 2012 | M-d | TC 92 Levoča | ||||||
38 | Štefancová Zuzana | 07.07. 2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
39 | Tarasovičová Tamara | 11.06. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 22 | |||||
40 | Tokárová Simona | 19.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 77 | |||||
41 | Tomášová Lea Olívia | 12.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 26 | |||||
42 | Valentová Lea | 24.06. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 14 | |||||
43 | Valičeková Viktória | 27.06. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 13 | |||||
44 | Varga Christina | 10.06. 2024 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | 37 | |||||
45 | Vargová Vanesa | 09.06. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 19 | |||||
46 | Vasiľová Dorothy | 19.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 179 | |||||
47 | Vozárová Anna | 23.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 63 | |||||
48 | Weissová Simona | 11.06. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 23 | |||||
49 | Zemanová Tatiana | 22.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kabátová Tamara | 14.07. 2024 22:50 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | 179 | |||||
2 | Pavlová Stasiya | 04.07. 2024 09:52 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 194 | |||||
3 | Semanová Sára | 01.07. 2024 16:54 | 2012 | M-d | 1.TC Humenné | 132 | |||||
4 | Tomaščinová Timea | 06.07. 2024 16:33 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 150 |