Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090104 - Tennis club Veľké Kostoľany | |||
Názov turnaja: | PACIFIC OPEN | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Školská 5, Veľké Kostoľany 922 07 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Porubský Martin (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Kollárová Lucia (C) | |||
Termín od: | 24.07.2024 | Termín do: | 26.07.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Martin Porubský | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903971398, | |||
Kontakt e-mail: | porubsky.porko@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 23.07.2024 9:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 23.07.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Červená Nikol | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 42 | ||||
2 | Černá Ema | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 49 | ||||
3 | Chamillová Karolína | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 56 | ||||
4 | Böhmová Sofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 61 | ||||
5 | Böhmová Olívia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 86 | ||||
6 | Bartovic Liliana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 92 | ||||
7 | Pelikánová Emma | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 94 | ||||
8 | Sukupčáková Melánia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 100 | ||||
9 | Škodáčková Kristína | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 106 | ||||
10 | Brisudová Mishel | 31.10.2025 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 108 | ||||
11 | USP | Gálusová Kristína | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tennis club Veľké Kostoľany | 113 | |||
12 | Jánošíková Diana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | ||||
13 | Kubišová Tamia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK AS Trenčín | 121 | ||||
14 | Gregušová Marína | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Inter Bratislava | 129 | ||||
15 | Palečková Sofia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 161 | ||||
16 | Mišurová Tereza | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK HSC Piešťany | 169 | ||||
17 | Červená Zoja | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK AS Trenčín | 199 | ||||
18 | Nemcová Lilien | 31.10.2025 | 2013 | M-d | L & N Tenis Klub Dubnica o.z. | 207 | ||||
19 | USP | Pekarovičová Kristína | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Tennis club Veľké Kostoľany | 228 | |||
20 | Becková Janka | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 228 | ||||
21 | Polláková Timea | 31.10.2025 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 228 | ||||
22 | Minarovičová Lea | 31.10.2025 | 2013 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 228 | ||||
23 | Chlumsky Adella | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC Topoľčany | 228 | ||||
24 | Vráblová Viktória | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 228 | ||||
25 | Škrabáková Victoria | 31.10.2024 | 2014 | De-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
26 | Mutkovičová Amia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
27 | NVK | Machavová Mia | 31.10.2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | ||||
28 | NVK | Tokošová Viktória | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | ||||
29 | NVK | Šišovská Michaela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Nová Dubnica | ||||
30 | NVK | Lukáčiková Lea | 31.10.2025 | 2013 | M-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | ||||
31 | USP | Hlubíková Hana | 31.10.2025 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||
32 | USP | Hudak Mia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Kúpele Piešťany |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Havrlentová Tamara | 02. 06. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | ||||||
2 | Radošovská Izabela | 07. 07. 2024 | 2014 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | ||||||
3 | Pajtášová Sára | 26. 05. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
4 | Talčíková Sofia | 03. 06. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | ||||||
5 | Zvonárová Romana | 12. 06. 2024 | 2013 | M-d | TC EMPIRE Trnava | ||||||
6 | Heinová Emma | 02. 06. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | ||||||
7 | Sulíková Daniela | 08. 07. 2024 | 2014 | De-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
8 | Michálková Ema | 05. 06. 2024 | 2013 | M-d | TK HSC Piešťany | ||||||
9 | Faguľová Nela | 09. 06. 2024 | 2012 | M-d | JJ Tenis Trnava | ||||||
10 | Kalinina Oleksandra | 23. 06. 2024 | 2013 | M-d | TK Tenkur Trenčín | ||||||
11 | Karpenko Oleksandra | 06. 07. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | ||||||
12 | Ďuričová Karolína | 14. 06. 2024 | 2014 | De-d | TK Kúpele Piešťany |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Tokošová Sára | 19. 07. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 43 | |||||
2 | Dedíková Nela | 17. 07. 2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | 73 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Blašková Nikola | 17. 06. 2024 10:44 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 179 | ||||
2 | Boyko Viktoriia | 03. 07. 2024 20:37 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | |||||
3 | Franeková Tamara | 19. 07. 2024 07:15 | 2013 | M-d | TK ZZO Čadca | |||||
4 | Humajová Aneta | 07. 07. 2024 13:11 | 2012 | M-d | TC Partizánske | 113 | ||||
5 | Križanská Michaela | 07. 07. 2024 19:12 | 2013 | M-d | TC TALENT Bratislava | |||||
6 | Rodinová Viktória | 13. 07. 2024 14:07 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
7 | Sklenárová Lenka | 12. 07. 2024 08:50 | 2013 | M-d | Detská tenisová škola Nitra |