tlač: žreb 2
Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 96221 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Tužinská Jana (C) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Regendová Dagmar (A) | |||
Termín od: | 05.07.2024 | Termín do: | 07.07.2024 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 24 | 12 | - | 04.07.2024 12:00 | v mieste konania |
starší žiaci | 24 | 12 | - | 04.07.2024 12:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Alex Urbánoš | |||
05.07.2024 13:30 | |||||
2. | BYE | ||||
3. | Tomáš Ďuriš | ||||
05.07.2024 13:30 | |||||
4. | BYE | ||||
5. | (3-4) | Branislav Baťala | |||
05.07.2024 14:30 | |||||
6. | BYE | ||||
7. | Jáchym Juríček | ||||
05.07.2024 12:00 | |||||
8. | Ján Lalík | ||||
9. | Richard Orolín | ||||
05.07.2024 12:00 | |||||
10. | Dominik Bartík | ||||
11. | BYE | ||||
05.07.2024 14:30 | |||||
12. | (3-4) | Tobias Babic | |||
13. | Filip Gonda | ||||
05.07.2024 12:00 | |||||
14. | Patrik Ďurčík | ||||
15. | BYE | ||||
05.07.2024 14:30 | |||||
16. | (2) | Lukáš Straňák |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Urbánoš Alex | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 69 | ||||
2 | Straňák Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Ružomberok | 82 | ||||
3 | Babic Tobias | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ružomberok | 88 | ||||
4 | Baťala Branislav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 139 | ||||
5 | Lalík Ján | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 233 | ||||
6 | Juríček Jáchym | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 239 | ||||
7 | Gonda Filip | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Top tennis academy Zvolen | |||||
8 | Bartík Dominik | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
9 | Orolín Richard | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
10 | Ďuriš Tomáš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Hradová Lučenec | |||||
11 | USP | Ďurčík Patrik | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Holčík Ľubomír | 04. 07. 2024 08:42 | 2011 | S-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
2 | Hollý Martin | 23. 06. 2024 23:26 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 96 | ||||
3 | Krištofovič Lukáš | 30. 06. 2024 17:30 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | ||||
4 | Matiaško Teo | 04. 07. 2024 12:47 | 2011 | S-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
5 | Ondik Michal | 03. 07. 2024 08:23 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 45 | ||||
6 | Repický Martin | 04. 07. 2024 08:42 | 2011 | S-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 233 | ||||
7 | Rondík Sebastian | 04. 07. 2024 08:42 | 2010 | S-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 239 | ||||
8 | Ščepko Alex | 03. 07. 2024 08:34 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 51 | ||||
9 | Šedík Lukas | 04. 07. 2024 08:42 | 2010 | S-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
10 | Slavkovský Július | 01. 07. 2024 06:36 | 2013 | M-ch | TK-KB Novohrad Poltár | |||||
11 | Tužinský Timon | 04. 07. 2024 12:47 | 2013 | M-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC |