1. | (1) | Šišovský Alexander | |||
Šišovský Alexander | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Štrba Matúš | ||||
Štrba Matúš | |||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Stopka David | ||||
Stopka David | |||||
6. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | |||
7. | Dočkus Ignas | ||||
Dočkus Ignas | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Kučera Richard | |||
Kučera Richard | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Krištofovič Lukáš | ||||
Krištofovič Lukáš | |||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Kurhajec Marián | ||||
Kurhajec Marián | |||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Vidals Hošták Matias | |||||
16. | Vidals Hošták Matias | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
Husovský Jakub | |||||
18. | Husovský Jakub | 32 16 8 SF F | |||
19. | BYE | ||||
Logan Connor | |||||
20. | Logan Connor | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
Malinka Igor | |||||
22. | Malinka Igor | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Suchánek Adam | |||||
24. | (3-4) | Suchánek Adam | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Gulej Kini | |||||
26. | Gulej Kini | 32 16 8 SF F | |||
27. | BYE | ||||
Ďuris Lucas | |||||
28. | Ďuris Lucas | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
Šalgovič Ľudovít | |||||
30. | Šalgovič Ľudovít | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Hamar Paris | |||||
32. | (2) | Hamar Paris | 32 16 8 SF F |
Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080121 - TC Stupava | |||
Názov turnaja: | STUPAVA CUP | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 5 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nová 64, Stupava 90031 | |||
Zástupca rozhodcu: | Búlik Martin (C) | |||
Termín od: | 24.06.2024 | Termín do: | 26.06.2024 | |
Kontakt: | Ing. Martin Búlik | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421911558680, | |||
Kontakt e-mail: | tcstupava@gmail.com | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 23.06.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Radovan Paluš, ZVR: Martin Búlik