1. | (1) | Uram Lukáš | |||
Uram Lukáš | |||||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Paulík Šimon | ||||
6:4 3:6 10:7 | Paulík Šimon | ||||
4. | Urbánoš Alex | 32 16 8 SF F | |||
5. | Černý Filip | ||||
6:4 7:5 | Vrško Lukáš | ||||
6. | Vrško Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Ondik Michal | |||
Ondik Michal | |||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Mik Tobias | |||
Mik Tobias | |||||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Krištofovič Lukáš | ||||
6:1 6:0 | Krištofovič Lukáš | ||||
12. | Vylám Sebastián | 32 16 8 SF F | |||
13. | Binder Martin | ||||
6:3 6:2 | Binder Martin | ||||
14. | Puskajler Oliver | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
Kubiš Alexander | |||||
16. | (5-8) | Kubiš Alexander | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
Ščepko Alex | |||||
18. | (5-8) | Ščepko Alex | 32 16 8 SF F | ||
19. | Ozorák Samuel | ||||
6:3 6:1 | Ozorák Samuel | ||||
20. | Kubáň Leo | 32 16 8 SF F | |||
21. | Kachnič Samuel | ||||
6:4 6:3 | Kachnič Samuel | ||||
22. | Mesiaryk Matej | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
Krnáč Lukas | |||||
24. | (3-4) | Krnáč Lukas | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
Bariak Jakub Emil | |||||
26. | (5-8) | Bariak Jakub Emil | 32 16 8 SF F | ||
27. | Heredy Matej | ||||
6:4 6:4 | Vrško Patrik | ||||
28. | Vrško Patrik | 32 16 8 SF F | |||
29. | Gonda Filip | ||||
6:0 6:0 | Gonda Filip | ||||
30. | Andrášik Timur | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
Žlnka Andrej | |||||
32. | (2) | Žlnka Andrej | 32 16 8 SF F |
Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100028 - TK Elán Veľký Krtíš | |||
Názov turnaja: | ELÁN OPEN | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Graboflex | |
Vrchný rozhodca: | Horváth Jaroslav (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Miesto konania (adresa dvorcov): | Škultétyho 1169, Veľký Krtíš | |||
Zástupca rozhodcu: | Vrško Marián (C) | |||
Termín od: | 17.02.2024 | Termín do: | 19.02.2024 | |
Kontakt: | Ing Marián Vrško | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905512978, | |||
Kontakt e-mail: | marian.vrsko@azet.sk | |||
Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis. |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 24 | 12 | - | 16.02.2024 12:00 | Športová hala VK |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Jaroslav Horváth, ZVR: Marián Vrško