Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090028 - TK Spartak Komárno | |||
Názov turnaja: | TENKUR CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Parná ul. 3867/1 Komárno | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 26.08.2024 | Termín do: | 28.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Jantošík | |||
Kontakt tel.: | dv. - 421357789870, mobil - 421911174757, | |||
Kontakt e-mail: | misojantosik@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 24. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 25.08.2024 9:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 25.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Bajzová Sofia | 27.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 104 | |||||
2 | Böhmová Emma | 02.07. 2024 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 55 | 68 | ||||
3 | Černá Ema | 30.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 126 | 86 | ||||
4 | Gáliková Anetka | 17.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 207 | 133 | ||||
5 | Horváthová Mária | 22.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 257 | 218 | ||||
6 | Hrajnohová Michaela Halina | 28.07. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 93 | |||||
7 | Chrenková Eliška | 27.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Skalka Nitra | 110 | 101 | ||||
8 | Jánošíková Diana | 26.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 187 | |||||
9 | Jeric Hana Tereza | 26.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 207 | 142 | ||||
10 | Kárpáti Tamara | 06.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Spartak Komárno | 257 | 84 | ||||
11 | La Rosa Sara | 26.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Žilina | 194 | 73 | ||||
12 | Laššová Gréta | 25.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | 133 | |||||
13 | Libáková Kamila | 26.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | 51 | ||||
14 | Pál Jázmin | 08.07. 2024 | 2011 | S-d | MŠO Štúrovo | 257 | 249 | ||||
15 | Škodáček Stella | 08.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 111 | 24 | ||||
16 | Skřivanová Nina | 29.06. 2024 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | 78 | |||||
17 | Štefanovičová Nela | 29.07. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 86 | 32 | ||||
18 | Szekérová Viktória | 10.07. 2024 | 2010 | S-d | MŠO Štúrovo | 141 | |||||
19 | Szőllősy Ella | 29.06. 2024 | 2011 | S-d | TK SAAG Šahy | 65 | 27 | ||||
20 | Úradniková Natália | 27.06. 2024 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | 76 | ||||
21 | Valičeková Viktória | 30.06. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | 36 | ||||
22 | Zemanová Tatiana | 26.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Forgáčová Nela | 20.07. 2024 12:15 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 |