Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | MC Dúbravka Tour 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lysákova 1, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrušovský Michal (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Vavro Michal (A) | |||
Termín od: | 01.08.2024 | Termín do: | 04.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Vavro | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902144139, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 30. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 31.07.2024 8:30 | Lysákova 1, BA |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 31.07.2024 8:30 | Lysákova 1, BA |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Humenchak Daniela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | 14 | ||||
2 | Veselský Miah Paulina | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 18 | ||||
3 | Ščibranová Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 27 | 11 | |||
4 | Ferková Vanesa | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 33 | 23 | |||
5 | Bab Viktória Terézia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 38 | 33 | |||
6 | Blaškovičová Maruschka | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Moravský Svätý Ján | 41 | 9 | |||
7 | USP | Rožičová Monika | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 42 | 18 | ||
8 | Kebísková Eliška | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Nová Dubnica | 44 | 20 | |||
9 | Shenová Isabella | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 48 | 100 | |||
10 | Hlucháňová Nela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 50 | ||||
11 | Gažová Anabela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 56 | 28 | |||
12 | Luchetti Giulia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 68 | 19 | |||
13 | Stanková Sophia Laura | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 68 | 22 | |||
14 | Gašparíková Sofia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 71 | ||||
15 | Beličáková Alica | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 | 35 | |||
16 | Libáková Kamila | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | 51 | |||
17 | Rišková Amélia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 92 | ||||
18 | Valičeková Viktória | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | 36 | |||
19 | USP | Chrenková Eliška | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Skalka Nitra | 110 | 101 | ||
20 | Škodáček Stella | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 111 | 24 | |||
21 | Filová Michaela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 114 | 59 | |||
22 | Janotková Valéria | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Stupava | 118 | 105 | |||
23 | Juričkovičová Nina | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC Stupava | 122 | 62 | |||
24 | Markošová Tereza | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 141 | 108 | |||
25 | Slobodníková Terézia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 148 | 43 | |||
26 | Romanová Natália | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 148 | 60 | |||
27 | USP | Tarasovičová Tamara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 160 | 50 | ||
28 | Jeric Hana Tereza | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 207 | 142 | |||
29 | Košťálová Viktória | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 207 | 41 | |||
30 | Turčányová Miroslava | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Stupava | 231 | 353 | |||
31 | Turčányová Alexandra | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Stupava | 257 | 258 | |||
32 | Dolák Karin | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 257 | 258 | |||
33 | Laššová Gréta | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | 133 | ||||
34 | Oťapková Adriana | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 187 | ||||
35 | USP | Zemanová Tatiana | 31.10.2025 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||
36 | NVK | Bálintová Adela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 230 | |||
37 | USP | Šramková Mia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Jednotka Bratislava | 122 | |||
38 | USP | Holincová Nikoleta | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||
39 | USP | Grujbárová Stela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 293 | |||
40 | USP | Ráczová Nela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 72 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Blašková Nikola | 14. 07. 2024 15:57 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 148 | 293 | |||
2 | Capandová Alexandra | 28. 07. 2024 12:49 | 2010 | S-d | TK Žilina | 46 | ||||
3 | Černá Ema | 28. 07. 2024 09:21 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 126 | 86 | |||
4 | Cvíčelová Sofia | 25. 07. 2024 08:15 | 2011 | S-d | ŠKM Nádeje Trakovice | 145 | 119 | |||
5 | Erbanová Nina | 29. 07. 2024 12:08 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 257 | 66 | |||
6 | Forgáčová Nela | 29. 07. 2024 19:12 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | 38 | |||
7 | Gajdošechová Karin Júlia | 29. 07. 2024 21:13 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 54 | ||||
8 | Gálik Kayla Leah | 29. 07. 2024 20:32 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 51 | ||||
9 | Halecká Ema | 22. 07. 2024 11:50 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 327 | ||||
10 | Haríková Ema | 25. 07. 2024 10:05 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | 48 | |||
11 | Hlubíková Hana | 28. 07. 2024 14:19 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
12 | Holienková Amia | 29. 07. 2024 21:47 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | 115 | |||
13 | Holkovičová Karolína | 29. 07. 2024 23:37 | 2011 | S-d | VTC Pezinok | 98 | 37 | |||
14 | Janošková Alexandra | 27. 07. 2024 17:04 | 2012 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 73 | 6 | |||
15 | Kadlečíková Diana | 28. 07. 2024 18:52 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 66 | ||||
16 | Kutejová Klára | 29. 07. 2024 13:42 | 2011 | S-d | TK Žilina | 34 | 17 | |||
17 | Lyžičiarová Radoslava | 24. 06. 2024 15:03 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | 318 | ||||
18 | Moussa Aaliyah | 27. 07. 2024 21:36 | 2011 | S-d | TC Topoľčany | 28 | 5 | |||
19 | Rábeková Rebeka | 19. 07. 2024 08:43 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 26 | ||||
20 | Riszdorferová Sophia | 29. 07. 2024 16:08 | 2010 | S-d | TK Spartak Komárno | 12 | ||||
21 | Ščibranová Adela | 29. 07. 2024 16:38 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 82 | ||||
22 | Skalická Ela | 21. 07. 2024 23:23 | 2010 | S-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 8 | ||||
23 | Skřivanová Nina | 25. 07. 2024 08:21 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | 78 | ||||
24 | Štefanovičová Nela | 17. 07. 2024 22:13 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 86 | 32 | |||
25 | Szőllősy Ella | 30. 07. 2024 00:30 | 2011 | S-d | TK SAAG Šahy | 65 | 27 | |||
26 | Úradniková Natália | 07. 06. 2024 23:50 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | 76 | |||
27 | Valentová Lea | 29. 07. 2024 21:53 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | 39 |