Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100100 - TC BASELINE Banská Bystrica | |||
Názov turnaja: | BASELINE CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Švermova 6515/38A, Banská Bystrica, 974 04 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Madliak Martin (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Novák Maxim (C) | |||
Termín od: | 05.08.2024 | Termín do: | 08.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Martin Labaš | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0944112385, | |||
Kontakt e-mail: | martin.labas@baseline.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 04.08.2024 10:00 | BASELINE SPORT ARENA |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 04.08.2024 10:00 | BASELINE SPORT ARENA |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Fereková Emma | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TJ Sokol Prešov | 5 | ||||
2 | Šteinerová Sarah | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 11 | ||||
3 | Humenchak Daniela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | 14 | ||||
4 | Veselský Miah Paulina | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 18 | ||||
5 | Kužilová Kristína | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Tenis Komplex Košice | 21 | ||||
6 | Rábeková Rebeka | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 26 | ||||
7 | Ščibranová Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 27 | 11 | |||
8 | Moussa Aaliyah | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Topoľčany | 28 | 5 | |||
9 | Janáčiková Petra | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 29 | 15 | |||
10 | Pavlovičová Dominika | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 30 | ||||
11 | Kubalová Lilien | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | 32 | 7 | |||
12 | Ferková Vanesa | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 33 | 23 | |||
13 | Kutejová Klára | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | 34 | 17 | |||
14 | Žiaková Lucia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 37 | 12 | |||
15 | Bab Viktória Terézia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 38 | 33 | |||
16 | Blaškovičová Maruschka | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Moravský Svätý Ján | 41 | 9 | |||
17 | Kebísková Eliška | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Nová Dubnica | 44 | 20 | |||
18 | Capandová Alexandra | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 46 | ||||
19 | Grešová Nina | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 48 | ||||
20 | Hlucháňová Nela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 50 | ||||
21 | Forgáčová Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | 38 | |||
22 | Böhmová Emma | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 55 | 68 | |||
23 | Gažová Anabela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 56 | 28 | |||
24 | NVK | Kušnírová Lívia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 67 | 14 | ||
25 | NVK | Janošková Alexandra | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 73 | 6 | ||
26 | NVK | Sabovčíková Lea | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 73 | 16 | ||
27 | NVK | Priesterová Miroslava | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 76 | 21 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Skládalová Sofia | 09. 06. 2024 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 57 | 47 | ||||
2 | Erdélyi Olívia | 08. 06. 2024 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 60 | 30 | ||||
3 | Szőllősy Ella | 16. 06. 2024 | 2011 | S-d | TK SAAG Šahy | 65 | 27 | ||||
4 | Stanková Sophia Laura | 03. 07. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 68 | 22 | ||||
5 | Mihalovičová Sofia | 06. 06. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 70 | 26 | ||||
6 | Gašparíková Sofia | 08. 07. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 71 | |||||
7 | Úradniková Natália | 16. 06. 2024 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | 76 | ||||
8 | Kaščáková Martina | 18. 06. 2024 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 75 | |||||
9 | Beličáková Alica | 06. 06. 2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 | 35 | ||||
10 | Valentová Lea | 05. 06. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | 39 | ||||
11 | Libáková Kamila | 15. 06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | 51 | ||||
12 | Daňková Alexandra | 13. 06. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 85 | 79 | ||||
13 | Štefanovičová Nela | 09. 06. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 86 | 32 | ||||
14 | Hudačeková Tamara | 21. 07. 2024 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 89 | 116 | ||||
15 | Valičeková Viktória | 14. 06. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | 36 | ||||
16 | Holienková Amia | 08. 06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | 115 | ||||
17 | Leštáková Laura | 27. 06. 2024 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 96 | |||||
18 | Michaláková Tamara | 20. 06. 2024 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 99 | 125 | ||||
19 | Haríková Ema | 08. 06. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | 48 | ||||
20 | Glázerová Nina | 03. 07. 2024 | 2010 | S-d | TK Ladomerská Vieska | 106 | |||||
21 | Škodáček Stella | 02. 07. 2024 | 2012 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 111 | 24 | ||||
22 | Hajdučková Stella | 28. 06. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | 56 | ||||
23 | Mlynarčíková Elisa | 16. 07. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 128 | 65 | ||||
24 | Mojžišová Ela | 06. 07. 2024 | 2012 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 137 | 41 | ||||
25 | Tomášová Lea Olívia | 04. 07. 2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 166 | 55 | ||||
26 | Keršáková Jana | 24. 06. 2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 175 | 31 | ||||
27 | Madliaková Lenka | 22. 06. 2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 187 | 137 | ||||
28 | Janáková Zoe | 19. 06. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 187 | 74 | ||||
29 | Vargová Vanesa | 09. 06. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | 44 | ||||
30 | Kašparová Hanka | 25. 06. 2024 | 2012 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 257 | 76 | ||||
31 | Ščibranová Adela | 13. 06. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 82 |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Sabová Sofia Mia | 29. 07. 2024 | 2011 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 47 | 58 | ||||
2 | Rožičová Monika | 27. 07. 2024 | 2011 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 42 | 18 | ||||
3 | Filová Michaela | 24. 07. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 114 | 59 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Bugárová Hana | 28. 07. 2024 19:03 | 2010 | S-d | TK MŠK Žiar nad Hronom | 80 | ||||
2 | Górna Adela | 28. 07. 2024 06:53 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 109 | 53 | |||
3 | Grigeľová Emma | 24. 07. 2024 10:45 | 2010 | S-d | 1.TC Humenné | 102 | ||||
4 | Chrenková Eliška | 29. 07. 2024 20:22 | 2011 | S-d | TK Skalka Nitra | 110 | 101 | |||
5 | Jeric Hana Tereza | 27. 07. 2024 13:15 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 207 | 142 | |||
6 | Juričkovičová Nina | 23. 07. 2024 17:36 | 2012 | M-d | TC Stupava | 122 | 62 | |||
7 | Kabátová Tamara | 08. 07. 2024 11:45 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | 293 | ||||
8 | Weissová Simona | 18. 07. 2024 08:16 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 52 |