Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100025 - TK Baník Prievidza | |||
Názov turnaja: | BANÍCKY KAHANEC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Olympionikov 8, Prievidza | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Köberling Karol (A) | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Köberlingová Veronika (C) | |||
Termín od: | 09.08.2024 | Termín do: | 13.08.2024 | |
Kontakt: | Ing. Peter Kulich | |||
Kontakt tel.: | dv. - 046/5430460, fax - 046/5430460, mobil - 0905661013, | |||
Kontakt e-mail: | peter_kulich@email.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 08.08.2024 10:00 | TK Baník Prievidza |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 08.08.2024 10:00 | TK Baník Prievidza |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Bab Viktória Terézia | 26.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 38 | 33 | ||||
2 | Balážová Ella | 18.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 10 | |||||
3 | Beličáková Alica | 09.06. 2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 | 35 | ||||
4 | Blaškovičová Maruschka | 09.06. 2024 | 2011 | S-d | TC Moravský Svätý Ján | 41 | 9 | ||||
5 | Böhmová Emma | 11.06. 2024 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 55 | 68 | ||||
6 | Bugárová Hana | 26.06. 2024 | 2010 | S-d | TK MŠK Žiar nad Hronom | 80 | |||||
7 | Capandová Alexandra | 10.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 46 | |||||
8 | Čemanová Vivien | 15.07. 2024 | 2011 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 22 | 8 | ||||
9 | Černá Ema | 18.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 126 | 86 | ||||
10 | Černáková Tereza | 25.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 4 | |||||
11 | Daňková Alexandra | 26.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 85 | 79 | ||||
12 | Erdélyi Olívia | 27.06. 2024 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 60 | 30 | ||||
13 | Fereková Emma | 08.07. 2024 | 2010 | S-d | TJ Sokol Prešov | 5 | |||||
14 | Ferková Vanesa | 17.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 33 | 23 | ||||
15 | Forgáčová Nela | 15.06. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | 38 | ||||
16 | Gáliková Anetka | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 207 | 133 | ||||
17 | Gašparíková Sofia | 18.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 71 | |||||
18 | Gažová Anabela | 10.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 56 | 28 | ||||
19 | Hanková Viktória | 27.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Baník Prievidza | 60 | |||||
20 | Haríková Ema | 19.06. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | 48 | ||||
21 | Hlucháňová Nela | 19.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 50 | |||||
22 | Holienková Amia | 09.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | 115 | ||||
23 | Holkovičová Karolína | 14.07. 2024 | 2011 | S-d | VTC Pezinok | 98 | 37 | ||||
24 | Humenchak Daniela | 28.06. 2024 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | 14 | |||||
25 | Janáčiková Petra | 13.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 29 | 15 | ||||
26 | Janáková Zoe | 19.06. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 187 | 74 | ||||
27 | Janošková Alexandra | 24.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 73 | 6 | ||||
28 | Jeric Hana Tereza | 09.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 207 | 142 | ||||
29 | Juričkovičová Nina | 02.07. 2024 | 2012 | M-d | TC Stupava | 122 | 62 | ||||
30 | Kebísková Eliška | 17.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Nová Dubnica | 44 | 20 | ||||
31 | Kubalová Lilien | 12.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 32 | 7 | ||||
32 | Kukosová Alžbeta | 29.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Púchov | 353 | |||||
33 | Kušnírová Lívia | 13.06. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 67 | 14 | ||||
34 | Kutejová Klára | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 34 | 17 | ||||
35 | Libáková Kamila | 15.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | 51 | ||||
36 | Markošová Tereza | 11.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 141 | 108 | ||||
37 | Moussa Aaliyah | 21.06. 2024 | 2011 | S-d | TC Topoľčany | 28 | 5 | ||||
38 | Priesterová Miroslava | 13.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 76 | 21 | ||||
39 | Rábeková Rebeka | 09.06. 2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 26 | |||||
40 | Ráczová Nela | 20.07. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 72 | |||||
41 | Rožičová Monika | 18.07. 2024 | 2011 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 42 | 18 | ||||
42 | Ščibranová Adela | 13.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 82 | |||||
43 | Ščibranová Nela | 13.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 27 | 11 | ||||
44 | Shenová Isabella | 23.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 48 | 100 | ||||
45 | Škodáček Stella | 08.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 111 | 24 | ||||
46 | Stanková Sophia Laura | 03.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 68 | 22 | ||||
47 | Štefanovičová Nela | 09.06. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 86 | 32 | ||||
48 | Šteinerová Sarah | 13.07. 2024 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 11 | |||||
49 | Švachová Eliška | 10.06. 2024 | 2010 | S-d | TK AS Trenčín | 61 | |||||
50 | Szőllősy Ella | 16.06. 2024 | 2011 | S-d | TK SAAG Šahy | 65 | 27 | ||||
51 | Tarasovičová Tamara | 18.07. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 160 | 50 | ||||
52 | Turoňová Tamara | 21.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Elán Veľký Krtíš | 198 | 157 | ||||
53 | Úradniková Natália | 16.06. 2024 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | 76 | ||||
54 | Valentová Lea | 24.06. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | 39 | ||||
55 | Valičeková Viktória | 14.06. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | 36 | ||||
56 | Veselský Miah Paulina | 24.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 18 | |||||
57 | Weissová Simona | 11.07. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 52 | |||||
58 | Žiaková Lucia | 01.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 37 | 12 |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Górna Adela | 27.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 109 | 53 | ||||
2 | Bachanová Karolína | 28.07. 2024 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | 13 | |||||
3 | Sabová Sofia Mia | 29.07. 2024 | 2011 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 47 | 58 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Blašková Nikola | 23.07. 2024 14:14 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 148 | |||||
2 | Dolák Karin | 08.07. 2024 23:07 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 257 | |||||
3 | Laššová Gréta | 23.07. 2024 06:15 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | ||||||
4 | Rusnačková Riana | 29.07. 2024 10:49 | 2011 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 16 | |||||
5 | Skřivanová Nina | 28.07. 2024 09:56 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | 78 |