Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100096 - TK RELAX Liptovský Mikuláš | |||
Názov turnaja: | TK RELAX CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Priehradná 2, 03101 Liptovský Mikuláš Palúdzka v areáli FC 34 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Madliak Martin (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Mrva Tomáš (C) | |||
Termín od: | 03.08.2024 | Termín do: | 05.08.2024 | |
Kontakt: | Michal Marcinčin | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421917526341, | |||
Kontakt e-mail: | michalmarcincin@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 16 | 8 | - | 02.08.2024 10:00 | TK RELAX |
staršie žiačky | 16 | 8 | - | 02.08.2024 10:00 | TK RELAX |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Capandová Alexandra | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 46 | ||||
2 | Böhmová Emma | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 55 | 68 | |||
3 | Skládalová Sofia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 57 | 47 | |||
4 | Kaščáková Martina | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 75 | ||||
5 | Beličáková Alica | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 | 35 | |||
6 | Valentová Lea | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | 39 | |||
7 | Holienková Amia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | 115 | |||
8 | Páleníková Lucia | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TK Ružomberok | 96 | ||||
9 | Michaláková Tamara | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 99 | 125 | |||
10 | Haríková Ema | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | 48 | |||
11 | NVK | Tomášová Lea Olívia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 166 | 55 | ||
12 | USP | Madliaková Lenka | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 187 | 137 | ||
13 | NVK | Vargová Vanesa | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | 44 | ||
14 | USP | Tomanová Lea | 31.10.2026 | 2012 | M-d | TK RELAX Liptovský Mikuláš |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Hajdučková Stella | 13. 06. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | 56 | ||||
2 | Janotková Valéria | 10. 06. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 118 | 105 | ||||
3 | Vrtichová Alica | 15. 06. 2024 | 2010 | S-d | TK Ružomberok | 128 | |||||
4 | Janáková Zoe | 13. 07. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 187 | 74 | ||||
5 | Rudzíková Sofia Elizabeth | 11. 07. 2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 207 | 97 | ||||
6 | Gáliková Anetka | 04. 06. 2024 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 207 | 133 | ||||
7 | Purašiková Gabriela | 22. 06. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 207 | |||||
8 | Turčányová Miroslava | 24. 06. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 231 | 353 | ||||
9 | Turčányová Alexandra | 24. 06. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 257 | 258 | ||||
10 | Horváthová Mária | 24. 06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 257 | 218 | ||||
11 | Bajzová Sofia | 03. 07. 2024 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 104 | |||||
12 | Dedíková Nela | 13. 07. 2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | 123 | |||||
13 | Šlúchová Lucia | 13. 06. 2024 | 2011 | S-d | Top tennis academy Zvolen | 145 | |||||
14 | Gorielova Uliana | 12. 06. 2024 | 2011 | S-d | LTK Liptovský Mikuláš | ||||||
15 | Zemanová Tatiana | 22. 06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
16 | Kerndlová Kristína | 02. 07. 2024 | 2011 | S-d | TK Ružomberok |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Tajtáková Izabela | 24. 07. 2024 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 125 | 135 | ||||
2 | Koščová Sofia | 25. 07. 2024 | 2010 | S-d | TK Ružomberok | ||||||
3 | Marcišová Veronika | 27. 07. 2024 | 2010 | S-d | Benet LTC Bytča |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Blašková Nikola | 14. 07. 2024 15:57 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 148 | 293 | |||
2 | Glázerová Nina | 20. 07. 2024 12:36 | 2010 | S-d | TK Ladomerská Vieska | 106 | ||||
3 | Górna Adela | 28. 07. 2024 06:53 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 109 | 53 | |||
4 | Leštáková Laura | 29. 07. 2024 12:31 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 96 | ||||
5 | Lopuchovská Michaela | 16. 07. 2024 15:18 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 135 | ||||
6 | Ružičková Simona | 04. 07. 2024 21:18 | 2010 | S-d | TK Žilina | 62 | ||||
7 | Sekáčová Patrícia | 28. 07. 2024 18:21 | 2012 | M-d | Benet LTC Bytča | 104 | 99 | |||
8 | Šimová Anabela | 26. 07. 2024 12:48 | 2013 | M-d | TK Žilina | 112 | ||||
9 | Skřivanová Nina | 17. 06. 2024 09:41 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | 78 | ||||
10 | Tarasovičová Tamara | 24. 07. 2024 15:34 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 160 | 50 | |||
11 | Úradniková Natália | 29. 07. 2024 13:48 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | 76 | |||
12 | Zemanová Natália | 21. 07. 2024 16:51 | 2010 | S-d | TK HSC Piešťany | 23 |