Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100096 - TK RELAX Liptovský Mikuláš | |||
Názov turnaja: | TK RELAX CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Priehradná 2, 03101 Liptovský Mikuláš Palúdzka v areáli FC 34 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 03.08.2024 | Termín do: | 05.08.2024 | |
Kontakt: | Michal Marcinčin | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421917526341, | |||
Kontakt e-mail: | michalmarcincin@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 16 | 8 | - | 02.08.2024 10:00 | TK RELAX |
staršie žiačky | 16 | 8 | - | 02.08.2024 10:00 | TK RELAX |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Beličáková Alica | 06.06. 2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 | |||||
2 | Capandová Alexandra | 03.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 46 | |||||
3 | Gáliková Anetka | 04.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 207 | |||||
4 | Gorielova Uliana | 12.06. 2024 | 2011 | S-d | LTK Liptovský Mikuláš | ||||||
5 | Górna Adela | 08.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 109 | |||||
6 | Hajdučková Stella | 13.06. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | |||||
7 | Haríková Ema | 08.06. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | |||||
8 | Holienková Amia | 08.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | |||||
9 | Horváthová Mária | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 257 | |||||
10 | Janotková Valéria | 10.06. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 118 | |||||
11 | Kaščáková Martina | 18.06. 2024 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 75 | |||||
12 | Leštáková Laura | 27.06. 2024 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 96 | |||||
13 | Lopuchovská Michaela | 03.06. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | ||||||
14 | Madliaková Lenka | 11.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 187 | |||||
15 | Michaláková Tamara | 20.06. 2024 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 99 | |||||
16 | Páleníková Lucia | 09.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Ružomberok | 96 | |||||
17 | Purašiková Gabriela | 22.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 207 | |||||
18 | Sekáčová Patrícia | 25.06. 2024 | 2012 | M-d | Benet LTC Bytča | 104 | |||||
19 | Šimová Anabela | 12.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Žilina | ||||||
20 | Skládalová Sofia | 09.06. 2024 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 57 | |||||
21 | Šlúchová Lucia | 13.06. 2024 | 2011 | S-d | Top tennis academy Zvolen | ||||||
22 | Tarasovičová Tamara | 03.06. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 160 | |||||
23 | Tomášová Lea Olívia | 05.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 166 | |||||
24 | Turčányová Alexandra | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 257 | |||||
25 | Turčányová Miroslava | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 231 | |||||
26 | Úradniková Natália | 08.06. 2024 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | |||||
27 | Valentová Lea | 05.06. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | |||||
28 | Vargová Vanesa | 09.06. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | |||||
29 | Vrtichová Alica | 15.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Ružomberok | 128 | |||||
30 | Zemanová Tatiana | 22.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Skřivanová Nina | 17.06. 2024 09:41 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | 78 |