Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080105 - JH Tenis Akadémia Bratislava | |||
Názov turnaja: | JHTA JUNIOR CUP 2023 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lovinského 43, 811 04 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 23.08.2024 | Termín do: | 25.08.2024 | |
Kontakt: | Matej Búřil | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0904301301, | |||
Kontakt e-mail: | burilmatej@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 21. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 22.08.2024 10:00 | V mieste konania |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 22.08.2024 10:00 | V mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Blašková Nikola | 25.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 148 | |||||
2 | Černá Ema | 30.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 126 | |||||
3 | Černáková Hana | 30.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 168 | |||||
4 | Gažová Anabela | 23.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 56 | |||||
5 | Halecká Ema | 23.06. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | ||||||
6 | Holienková Amia | 26.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | |||||
7 | Holincová Nikoleta | 25.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
8 | Jánošíková Diana | 23.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | ||||||
9 | Janotková Valéria | 26.06. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 118 | |||||
10 | Kapráliková Laura | 28.06. 2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 145 | |||||
11 | Križanská Michaela | 29.06. 2024 | 2013 | M-d | TC TALENT Bratislava | ||||||
12 | Libáková Kamila | 26.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | |||||
13 | Markošová Tereza | 25.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 141 | |||||
14 | Rišková Amélia | 24.06. 2024 | 2010 | S-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 92 | |||||
15 | Shenová Isabella | 23.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 48 | |||||
16 | Turčányová Alexandra | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 257 | |||||
17 | Turčányová Miroslava | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 231 | |||||
18 | Úradniková Natália | 25.06. 2024 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | |||||
19 | Valentová Lea | 24.06. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | |||||
20 | Valičeková Viktória | 24.06. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | |||||
21 | Vargová Vanesa | 24.06. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | |||||
22 | Vozárová Anna | 23.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
23 | Zemanová Tatiana | 26.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
24 | Židková Miroslava | 25.06. 2024 | 2012 | M-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 257 |