tlač: žreb 2
Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080121 - TC Stupava | |||
Názov turnaja: | STUPAVA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nová 64, 900 31 Stupava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Búlik Martin (C) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Novodomec Radoslav (C) | |||
Termín od: | 20.07.2024 | Termín do: | 22.07.2024 | |
Kontakt: | Ing. Martin Búlik | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421911558680, | |||
Kontakt e-mail: | tcstupava@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 19.07.2024 10:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 19.07.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Nela Hlucháňová | |||
20.07.2024 11:00 | |||||
2. | BYE | ||||
3. | Terézia Slobodníková | ||||
20.07.2024 08:00 | |||||
4. | Kristína Diková | ||||
5. | Hana Tereza Jeric | ||||
20.07.2024 08:00 | |||||
6. | Mia Šramková | ||||
7. | Lara Petrovičová | ||||
20.07.2024 08:00 | |||||
8. | (5-8) | Valéria Janotková | |||
9. | (3-4) | Sofia Gašparíková | |||
20.07.2024 11:00 | |||||
10. | BYE | ||||
11. | Miroslava Židková | ||||
20.07.2024 08:00 | |||||
12. | Hana Černáková | ||||
13. | Nikola Blašková | ||||
20.07.2024 08:00 | |||||
14. | Linda Polláková | ||||
15. | Natalia Chlumsky | ||||
20.07.2024 09:00 | |||||
16. | (5-8) | Kamila Libáková | |||
17. | (5-8) | Nela Juričkovičová | |||
20.07.2024 09:00 | |||||
18. | Gréta Laššová | ||||
19. | Viktória Rodinová | ||||
20.07.2024 09:00 | |||||
20. | Nela Dedíková | ||||
21. | Daniela Rešovská | ||||
20.07.2024 09:15 | |||||
22. | Nina Juričkovičová | ||||
23. | BYE | ||||
20.07.2024 12:30 | |||||
24. | (3-4) | Diana Kadlečíková | |||
25. | (5-8) | Karolína Holkovičová | |||
20.07.2024 09:15 | |||||
26. | Klára Haramiová | ||||
27. | Viktória Čelústková | ||||
20.07.2024 10:30 | |||||
28. | Tereza Markošová | ||||
29. | Natália Čačková | ||||
20.07.2024 10:30 | |||||
30. | Alžbeta Michalková | ||||
31. | BYE | ||||
20.07.2024 12:30 | |||||
32. | (2) | Adela Urbanová |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Hlucháňová Nela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 50 | ||||
2 | Urbanová Adela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 58 | ||||
3 | Kadlečíková Diana | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 66 | ||||
4 | Gašparíková Sofia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 71 | ||||
5 | Libáková Kamila | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | ||||
6 | Holkovičová Karolína | 31.10.2025 | 2011 | S-d | VTC Pezinok | 98 | ||||
7 | Janotková Valéria | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Stupava | 118 | ||||
8 | Juričkovičová Nela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TC Stupava | 118 | ||||
9 | Juričkovičová Nina | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC Stupava | 122 | ||||
10 | Rešovská Daniela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Kysucké Nové Mesto | 126 | ||||
11 | Diková Kristína | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Petržalka | 137 | ||||
12 | Markošová Tereza | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 141 | ||||
13 | Michalková Alžbeta | 31.10.2025 | 2011 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 143 | ||||
14 | Blašková Nikola | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 148 | ||||
15 | Slobodníková Terézia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 148 | ||||
16 | Černáková Hana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 168 | ||||
17 | Čelústková Viktória | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK 77 Skalica | 179 | ||||
18 | Jeric Hana Tereza | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 207 | ||||
19 | Chlumsky Natalia | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | 257 | ||||
20 | Čačková Natália | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 257 | ||||
21 | Haramiová Klára | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Zohor | 257 | ||||
22 | Židková Miroslava | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 257 | ||||
23 | Petrovičová Lara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 257 | ||||
24 | Laššová Gréta | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | |||||
25 | Rodinová Viktória | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
26 | Šramková Mia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Jednotka Bratislava | |||||
27 | Dedíková Nela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | |||||
28 | Polláková Linda | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bajzová Sofia | 16. 07. 2024 22:05 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | |||||
2 | Balážová Ema | 18. 07. 2024 15:32 | 2010 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 182 | ||||
3 | Černá Ema | 17. 07. 2024 22:02 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 126 | ||||
4 | Cvíčelová Sofia | 29. 05. 2024 09:17 | 2011 | S-d | ŠKM Nádeje Trakovice | 145 | ||||
5 | Forgáčová Nela | 09. 07. 2024 19:24 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | ||||
6 | Gajdošechová Karin Júlia | 17. 07. 2024 12:19 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
7 | Gažová Anabela | 12. 07. 2024 11:43 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 56 | ||||
8 | Górna Adela | 06. 07. 2024 09:42 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 109 | ||||
9 | Halecká Ema | 17. 07. 2024 16:53 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||||
10 | Hlubíková Hana | 16. 07. 2024 06:17 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
11 | Holienková Amia | 12. 07. 2024 22:36 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | ||||
12 | Jánošíková Diana | 18. 07. 2024 08:57 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | |||||
13 | Kapráliková Laura | 18. 07. 2024 08:37 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 145 | ||||
14 | Lyžičiarová Radoslava | 17. 07. 2024 14:11 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | |||||
15 | Munk Melisa | 14. 07. 2024 18:16 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 132 | ||||
16 | Remenárová Liana | 15. 07. 2024 09:32 | 2010 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 160 | ||||
17 | Rišková Amélia | 16. 07. 2024 20:09 | 2010 | S-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 92 | ||||
18 | Shenová Isabella | 15. 07. 2024 18:58 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 48 | ||||
19 | Skládalová Sofia | 08. 07. 2024 09:30 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 57 | ||||
20 | Úradniková Natália | 14. 07. 2024 14:12 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | ||||
21 | Vozárová Anna | 01. 07. 2024 17:54 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | |||||
22 | Zemanová Tatiana | 18. 07. 2024 11:21 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |