Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080003 - TK Slávia STU Bratislava | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | TK Slávia STU Bratislava, Májová 21, 850 05 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Škoda Tomáš (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Bušniak Matúš (C) | |||
Termín od: | 24.07.2024 | Termín do: | 26.07.2024 | |
Kontakt: | Ing. Mário Popovič | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0903991122, mobil - 0911661111, | |||
Kontakt e-mail: | i.mario.popovic@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 23.07.2024 9:00 | STU |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 23.07.2024 9:00 | STU |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Zemanová Natália | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK HSC Piešťany | 23 | ||||
2 | Ščibranová Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 27 | ||||
3 | Ferková Vanesa | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 33 | ||||
4 | Kutejová Klára | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | 34 | ||||
5 | Capandová Alexandra | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 46 | ||||
6 | Shenová Isabella | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 48 | ||||
7 | Hlucháňová Nela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 50 | ||||
8 | Gálik Kayla Leah | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 51 | ||||
9 | Forgáčová Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | ||||
10 | Gažová Anabela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 56 | ||||
11 | Urbanová Adela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 58 | ||||
12 | Szőllősy Ella | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK SAAG Šahy | 65 | ||||
13 | Kadlečíková Diana | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 66 | ||||
14 | Gašparíková Sofia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 71 | ||||
15 | Libáková Kamila | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | ||||
16 | Rišková Amélia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 92 | ||||
17 | Valičeková Viktória | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | ||||
18 | Holienková Amia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | ||||
19 | Holkovičová Karolína | 31.10.2025 | 2011 | S-d | VTC Pezinok | 98 | ||||
20 | Górna Adela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 109 | ||||
21 | Hajdučková Stella | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | ||||
22 | Filová Michaela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 114 | ||||
23 | Janotková Valéria | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Stupava | 118 | ||||
24 | NVK | Slobodníková Terézia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 148 | |||
25 | NVK | Černáková Hana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 168 | |||
26 | NVK | Vargová Vanesa | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | |||
27 | USP | Jeric Hana Tereza | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 207 | |||
28 | USP | Čačková Natália | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 257 | |||
29 | USP | Ščibranová Adela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||
30 | NVK | Gajdošechová Karin Júlia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Juričkovičová Nina | 29. 05. 2024 | 2012 | M-d | TC Stupava | 122 | |||||
2 | Tajtáková Izabela | 28. 05. 2024 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 125 | |||||
3 | Černá Ema | 31. 05. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 126 | |||||
4 | Munk Melisa | 26. 06. 2024 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 132 | |||||
5 | Diková Kristína | 31. 05. 2024 | 2011 | S-d | TK Petržalka | 137 | |||||
6 | Markošová Tereza | 03. 06. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 141 | |||||
7 | Michalková Alžbeta | 19. 06. 2024 | 2011 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 143 | |||||
8 | Kapráliková Laura | 31. 05. 2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 145 | |||||
9 | Romanová Natália | 15. 06. 2024 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 148 | |||||
10 | Turčányová Miroslava | 24. 06. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 231 | |||||
11 | Turčányová Alexandra | 24. 06. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 257 | |||||
12 | Bálintová Adela | 20. 06. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | ||||||
13 | Laššová Gréta | 05. 07. 2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | ||||||
14 | Halecká Ema | 21. 06. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | ||||||
15 | Jánošíková Diana | 23. 06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | ||||||
16 | Šramková Mia | 22. 06. 2024 | 2013 | M-d | TK Jednotka Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bolebruchová Emma | 18. 07. 2024 14:33 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | |||||
2 | Čaplovičová Nina | 18. 07. 2024 20:43 | 2011 | S-d | TK Žilina | 53 | ||||
3 | Cvíčelová Sofia | 10. 07. 2024 07:47 | 2011 | S-d | ŠKM Nádeje Trakovice | 145 | ||||
4 | Grujbárová Stela | 15. 07. 2024 09:25 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | |||||
5 | Haríková Ema | 19. 07. 2024 10:22 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | ||||
6 | Holincová Nikoleta | 14. 06. 2024 19:25 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
7 | Jeníková Lota | 01. 07. 2024 09:03 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 257 | ||||
8 | Košťálová Viktória | 12. 07. 2024 09:02 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 207 | ||||
9 | Štefanovičová Nela | 17. 07. 2024 22:12 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 86 | ||||
10 | Tarasovičová Tamara | 17. 07. 2024 12:24 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 160 | ||||
11 | Úradniková Natália | 14. 07. 2024 14:12 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | ||||
12 | Valentová Lea | 05. 07. 2024 10:03 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | ||||
13 | Vozárová Anna | 17. 07. 2024 15:09 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | |||||
14 | Weissová Simona | 18. 07. 2024 08:11 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
15 | Zemanová Tatiana | 18. 07. 2024 11:28 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
16 | Židková Miroslava | 09. 07. 2024 17:15 | 2012 | M-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 257 |