tlač: žreb 2
Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100035 - MTK Rimavská Sobota | |||
Názov turnaja: | GEMERSKÝ POHÁR | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Mestská Záhrada 3736, Rimavská Sobota | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Lecső Peter (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Lecső René (C) | |||
Termín od: | 20.07.2024 | Termín do: | 22.07.2024 | |
Kontakt: | Ing. Zuzana Farkašová | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0904334498, mobil - 0905949942, | |||
Kontakt e-mail: | tkrs3736@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 24 | 12 | - | 19.07.2024 9:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 24 | 12 | - | 19.07.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis,
!! POZOR !! Turnaj je zrušený pre chlapcov z dôvodu nízkeho počtu prihlásených účastníkov.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Emma Böhmová | |||
20.07.2024 10:30 | |||||
2. | BYE | ||||
3. | Anetka Gáliková | ||||
20.07.2024 08:30 | |||||
4. | Nina Glázerová | ||||
5. | (3-4) | Hana Bugárová | |||
20.07.2024 10:30 | |||||
6. | BYE | ||||
7. | Lucia Šlúchová | ||||
20.07.2024 08:30 | |||||
8. | Tamara Turoňová | ||||
9. | Sofia Böhmová | ||||
20.07.2024 08:30 | |||||
10. | Olívia Böhmová | ||||
11. | BYE | ||||
20.07.2024 10:30 | |||||
12. | (3-4) | Tamara Michaláková | |||
13. | Hanka Kašparová | ||||
20.07.2024 08:30 | |||||
14. | Mia Gőrčiová | ||||
15. | BYE | ||||
20.07.2024 10:30 | |||||
16. | (2) | Sofia Skládalová |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Böhmová Emma | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 55 | ||||
2 | Skládalová Sofia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 57 | ||||
3 | Bugárová Hana | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK MŠK Žiar nad Hronom | 80 | ||||
4 | Michaláková Tamara | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 99 | ||||
5 | Glázerová Nina | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Ladomerská Vieska | 106 | ||||
6 | Turoňová Tamara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Elán Veľký Krtíš | 198 | ||||
7 | Gáliková Anetka | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 207 | ||||
8 | Kašparová Hanka | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 257 | ||||
9 | Böhmová Olívia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | |||||
10 | Šlúchová Lucia | 31.10.2024 | 2011 | S-d | Top tennis academy Zvolen | |||||
11 | Böhmová Sofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | |||||
12 | Gőrčiová Mia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Elán Veľký Krtíš |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Hajdučková Stella | 17. 07. 2024 08:36 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | ||||
2 | Haríková Ema | 17. 07. 2024 07:04 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | ||||
3 | Kaľavská Ema | 18. 07. 2024 08:03 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
4 | Kaščáková Martina | 17. 07. 2024 21:45 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 75 | ||||
5 | Keršáková Jana | 14. 07. 2024 11:55 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 175 | ||||
6 | Leštáková Laura | 16. 07. 2024 15:44 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 96 | ||||
7 | Lopuchovská Michaela | 15. 07. 2024 11:16 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | |||||
8 | Mlynarčíková Elisa | 15. 07. 2024 10:45 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 128 | ||||
9 | Stanková Sophia Laura | 18. 07. 2024 07:15 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 68 | ||||
10 | Tomášová Lea Olívia | 07. 07. 2024 15:37 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 166 | ||||
11 | Vargová Vanesa | 18. 07. 2024 08:55 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | ||||
12 | Zemanová Tatiana | 18. 07. 2024 11:11 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |