Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090035 - TC Topoľčany | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Javorová 4640/1 Topoľčany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mokrá Marcela (B) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Korec Róbert (C) | |||
Termín od: | 29.08.2024 | Termín do: | 31.08.2024 | |
Kontakt: | Ing Róbert Korec | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905209130, | |||
Kontakt e-mail: | robinokorec@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 28.08.2024 9:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 28.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Abaffyová Lujza | 30.06. 2024 | 2012 | M-d | TC Partizánske | 266 | |||||
2 | Bartovic Liliana | 19.07. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 257 | 159 | ||||
3 | Blašková Nikola | 07.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 148 | 293 | ||||
4 | Čaplovičová Nina | 15.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 53 | 13 | ||||
5 | Černá Ema | 30.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 126 | 86 | ||||
6 | Cvíčelová Sofia | 06.07. 2024 | 2011 | S-d | ŠKM Nádeje Trakovice | 145 | 119 | ||||
7 | Diková Kristína | 04.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Petržalka | 137 | 84 | ||||
8 | Gajdošechová Karin Júlia | 02.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 54 | |||||
9 | Gáliková Anetka | 20.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 207 | 133 | ||||
10 | Gažová Anabela | 26.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 56 | 28 | ||||
11 | Górna Adela | 02.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 109 | 53 | ||||
12 | Havrlentová Tamara | 04.08. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | ||||||
13 | Hlubíková Hana | 01.07. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
14 | Holecová Chiara | 15.08. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 34 | |||||
15 | Holienková Amia | 08.08. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | 115 | ||||
16 | Holkovičová Karolína | 07.08. 2024 | 2011 | S-d | VTC Pezinok | 98 | 37 | ||||
17 | Humajová Aneta | 07.07. 2024 | 2012 | M-d | TC Partizánske | 187 | |||||
18 | Chlumsky Natalia | 19.07. 2024 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | 257 | |||||
19 | Chrenková Eliška | 27.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Skalka Nitra | 110 | 101 | ||||
20 | Janáková Zoe | 13.07. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 187 | 74 | ||||
21 | Jánošíková Diana | 01.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 187 | |||||
22 | Jeric Hana Tereza | 20.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 207 | 142 | ||||
23 | Kebísková Eliška | 26.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Nová Dubnica | 44 | 20 | ||||
24 | Košťálová Viktória | 19.07. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 207 | 41 | ||||
25 | Laššová Gréta | 19.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | 133 | |||||
26 | Libáková Kamila | 16.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | 51 | ||||
27 | Markošová Tereza | 17.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 141 | 108 | ||||
28 | Moussa Aaliyah | 11.07. 2024 | 2011 | S-d | TC Topoľčany | 28 | 5 | ||||
29 | Moussa Elissa | 11.07. 2024 | 2013 | M-d | TC Topoľčany | 114 | |||||
30 | Ščibranová Adela | 02.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 82 | |||||
31 | Škodáček Stella | 22.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 111 | 24 | ||||
32 | Skřivanová Nina | 01.07. 2024 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | 78 | |||||
33 | Štefanovičová Nela | 29.07. 2024 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 86 | 32 | ||||
34 | Szőllősy Ella | 29.06. 2024 | 2011 | S-d | TK SAAG Šahy | 65 | 27 | ||||
35 | Tajtáková Izabela | 08.08. 2024 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 125 | 135 | ||||
36 | Tarasovičová Tamara | 04.07. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 160 | 50 | ||||
37 | Úradniková Natália | 31.07. 2024 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | 76 | ||||
38 | Urbanová Adela | 18.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 58 | |||||
39 | Valentová Lea | 10.07. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | 39 | ||||
40 | Weissová Simona | 11.07. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 52 | |||||
41 | Zemanová Tatiana | 08.08. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Domaracká Viktória | 17.08. 2024 | 2012 | M-d | FORTUNA Trnava | 353 | |||||
2 | Skalická Ela | 17.08. 2024 | 2010 | S-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 8 | |||||
3 | Kapráliková Laura | 18.08. 2024 | 2012 | M-d | TK 77 Skalica | 145 | 118 | ||||
4 | Kissová Jana | 18.08. 2024 | 2012 | M-d | ŠKM Nádeje Trakovice | 168 | 119 | ||||
5 | Rožičová Monika | 19.08. 2024 | 2011 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 42 | 18 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Forgáčová Nela | 20.07. 2024 12:16 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 | |||||
2 | Kadlečíková Diana | 10.08. 2024 23:46 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 66 | |||||
3 | Kellner Viktória | 18.08. 2024 09:15 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
4 | Ščibranová Nela | 14.08. 2024 08:54 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 27 | |||||
5 | Valičeková Viktória | 16.08. 2024 08:07 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 |