Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090006 - TK Slávia SPU Nitra | |||
Názov turnaja: | ZOBOR CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nitra, Ďumbierska 2, 949 01 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Matuščín Pavel (A) | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Uhrík Marián (A) | |||
Termín od: | 22.07.2024 | Termín do: | 26.07.2024 | |
Kontakt: | Ing. Pavel Matuščín | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0910278778, | |||
Kontakt e-mail: | pavel.matuscin@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 21.07.2024 09:00 | v mieste konania |
dorastenky | 48 | 24 | - | 21.07.2024 09:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 1 | ||||
2 | Dráb Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 6 | ||||
3 | Poklemba Filip | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 7 | ||||
4 | Jakubovič Xavier | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 9 | ||||
5 | Markovič Matej | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 10 | ||||
6 | Kecskés Oliver | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 11 | ||||
7 | Kral Elias | 31.10.2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 12 | ||||
8 | Bíly Pavol | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 16 | ||||
9 | Bekéni Marko | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 17 | ||||
10 | Dióssy Šimon | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 18 | ||||
11 | Medveď Maroš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 20 | ||||
12 | Jankech Michael | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 22 | ||||
13 | Guzmický Dominik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 23 | ||||
14 | Paulovčák Sebastián | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 24 | ||||
15 | Šuchter Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 26 | ||||
16 | Bairo Dylan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 27 | ||||
17 | Benian Oskar | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 28 | ||||
18 | Bognár Simon | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 29 | ||||
19 | Volník Nicholas | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 30 | ||||
20 | Kriško Radovan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | 31 | ||||
21 | Solčan Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 31 | ||||
22 | Mikuš Michal | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 33 | ||||
23 | Glos Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 35 | ||||
24 | Danko Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 38 | ||||
25 | Ivashko Maksym | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 39 | ||||
26 | Letavay Matej | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 41 | ||||
27 | Gallo Samuel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 44 | ||||
28 | Czinege Richard | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 46 | ||||
29 | Krahulec Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Senica | 47 | ||||
30 | USP | Vaco Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 48 | |||
31 | Mačej Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 51 | ||||
32 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 53 | ||||
33 | Paulík Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 57 | ||||
34 | Nemjo Filip | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | 61 | ||||
35 | Urbánoš Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 64 | ||||
36 | Fano Alex Adam | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 70 | ||||
37 | NVK | Krajčovič Tomáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 83 | |||
38 | NVK | Turóci Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 86 | |||
39 | NVK | Bobošík Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 95 | |||
40 | USP | Paľko Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 99 | |||
41 | USP | Varinský Tibor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 102 | |||
42 | NVK | Kolodžej Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 107 | |||
43 | NVK | Sýkora Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 112 | |||
44 | NVK | Gibala Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 121 | |||
45 | Faga Sebastián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 129 | ||||
46 | USP | Žembery Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Tajch Nová Baňa | 171 | |||
47 | USP | Kratka Maximilian | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | ||||
48 | USP | Gakh Matvei | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Marko Martin | 10. 06. 2024 | 2008 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 86 | |||||
2 | Lupták Richard | 01. 07. 2024 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 88 | |||||
3 | Hron Alex Maximilián | 29. 05. 2024 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 99 | |||||
4 | Hlóska Viktor | 20. 06. 2024 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | 109 | |||||
5 | Urban Filip | 10. 06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 141 | |||||
6 | Sobihard Peter | 15. 06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | |||||
7 | Valko Samuel | 26. 05. 2024 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Hlivjak Oliver | 10. 07. 2024 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 21 | |||||
2 | Vanta Michal | 17. 07. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 81 | |||||
3 | Kovář Gregor | 17. 07. 2024 | 2008 | D-ch | LTC Leopoldov | 84 | |||||
4 | Oles Nikolas | 14. 07. 2024 | 2009 | D-ch | VTC Pezinok | 271 | |||||
5 | Artemev Dmitrii | 10. 07. 2024 | 2010 | S-ch | TC EMPIRE Trnava | ||||||
6 | Sze Leroy | 15. 07. 2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||||
7 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 21. 07. 2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz | ||||||
8 | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 21. 07. 2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Arva Sebastian | 15. 07. 2024 05:29 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 55 | ||||
2 | Bušniak Michal | 10. 07. 2024 15:41 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 40 | ||||
3 | Czinege Norbert | 20. 07. 2024 01:51 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 154 | ||||
4 | Fleischmann Jakub | 17. 07. 2024 07:54 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 91 | ||||
5 | Gróf Leonard | 18. 07. 2024 12:54 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 110 | ||||
6 | Karas Jozef | 21. 07. 2024 17:02 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 67 | ||||
7 | Krajčír Samuel Alexander | 12. 07. 2024 12:47 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 50 | ||||
8 | Maruniak Matej | 19. 07. 2024 08:14 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | ||||
9 | Mattoš Adam | 19. 07. 2024 21:03 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | 43 | ||||
10 | Matunák Martin | 18. 07. 2024 17:42 | 2008 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 37 | ||||
11 | Matušík Lukáš | 25. 06. 2024 17:59 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | ||||
12 | Medveď Jakub | 19. 07. 2024 22:00 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 2 | ||||
13 | Paulovič Nikolas | 19. 07. 2024 23:10 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | ||||
14 | Petráško Matúš | 21. 07. 2024 08:26 | 2009 | D-ch | TK Žilina | 45 | ||||
15 | Rampach Šimon | 19. 07. 2024 14:22 | 2009 | D-ch | LTC Leopoldov | 167 | ||||
16 | Rodek Alex | 15. 07. 2024 16:56 | 2010 | S-ch | TC Moravský Svätý Ján | |||||
17 | Sloboda Leon | 15. 07. 2024 06:54 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 62 | ||||
18 | Srpoň Martin | 21. 07. 2024 17:04 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 58 | ||||
19 | Tóth Michal | 17. 07. 2024 23:21 | 2009 | D-ch | JJ Tenis Trnava | 181 | ||||
20 | Vateha Matúš | 27. 06. 2024 20:45 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 15 | ||||
21 | Zelenák Ivan | 13. 07. 2024 22:25 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 | ||||
22 | Zeman Michal | 18. 07. 2024 10:20 | 2010 | S-ch | TK Petržalka |