Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | MC Dúbravka Tour 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lysákova 1, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Vavro Michal (A) | |||
Termín od: | 06.08.2024 | Termín do: | 08.08.2024 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Vavro | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902144139, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 05.08.2024 8:30 | Lysákova 1, Ba |
dorastenky | 48 | 24 | - | 05.08.2024 8:30 | Lysákova 1, Ba |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Bab Dominika Elizabeth | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 40 | ||||
2 | Daubnerová Ivana | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | ||||
3 | Hetešová Sophie | 31.10.2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 55 | ||||
4 | Kováčová Emília | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 64 | ||||
5 | Parízeková Laura | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 76 | ||||
6 | Kadlečíková Simona | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | ||||
7 | Konderlová Natália | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 78 | ||||
8 | Bočáková Nina | 31.10.2025 | 2008 | D-d | TK AS Trenčín | 79 | ||||
9 | Palenčíková Petra | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 80 | ||||
10 | Valenčíková Diana | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Senica | 85 | ||||
11 | Klieštencová Klára | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK HSC Piešťany | 96 | ||||
12 | Dimitrova Andrea | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | ||||
13 | Hlucháňová Nela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 102 | ||||
14 | Ferancová Agnes | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | ||||
15 | Baánová Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 124 | ||||
16 | Riszdorferová Sophia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Spartak Komárno | 127 | ||||
17 | Rogulski Bianka | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 133 | ||||
18 | Černická Ella | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Tennis Classic Bratislava | 133 | ||||
19 | Ambrózová Ela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 140 | ||||
20 | Černáková Tereza | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 176 | ||||
21 | Košická Nina | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 179 | ||||
22 | Kostolanská Maya | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Tennis Classic Bratislava | 182 | ||||
23 | Mračnová Tamara | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | ||||
24 | Planická Stella | 31.10.2024 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 | ||||
25 | Drgoň Claudia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | ||||
26 | Shenová Isabella | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 194 | ||||
27 | Zemanová Michaela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 218 | ||||
28 | Sláviková Lea | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 235 | ||||
29 | Babincová Sofia | 31.10.2025 | 2008 | D-d | TK Senica | 283 | ||||
30 | Kinderová Liliana | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 288 | ||||
31 | Černická Nella | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TK Tennis Classic Bratislava | 288 | ||||
32 | Markošová Tereza | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 304 | ||||
33 | Rišková Amélia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 326 | ||||
34 | Balážová Ella | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | ||||
35 | NVK | Nemec Timea Tara | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | |||
36 | NVK | Kubalová Lilien | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||
37 | USP | Szimandel Laura | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||
38 | NVK | Gažová Anabela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | ||||
39 | NVK | Ščibranová Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||
40 | NVK | Capandová Alexandra | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | ||||
41 | NVK | Halásová Lucia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TC EMPIRE Trnava |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kabátová Nikola | 08. 07. 2024 | 2009 | D-d | TK ŠTK Šamorín | 344 | |||||
2 | Krajčovičová Michaela | 24. 06. 2024 | 2006 | D-d | TC TALENT Bratislava | 344 | |||||
3 | Kadlečíková Diana | 19. 07. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 344 | |||||
4 | Libáková Kamila | 18. 06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
5 | Holkovičová Karolína | 14. 07. 2024 | 2011 | S-d | VTC Pezinok | ||||||
6 | Pindúrová Vivien | 14. 07. 2024 | 2008 | D-d | Tenis-Bedminton klub D. Lužná | ||||||
7 | Ten Sofiia | 02. 07. 2024 | 2010 | S-d | JJ Tenis Trnava | ||||||
8 | Škoricová Martina | 30. 06. 2024 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava | ||||||
9 | Mračnová Karin | 28. 06. 2024 | 2008 | D-d | TC Moravský Svätý Ján | ||||||
10 | Mikocziová Petra | 07. 07. 2024 | 2006 | D-d | TK PROFI Senec | ||||||
11 | Leshchenko Marta | 12. 07. 2024 | 2009 | D-d | TK Jednotka Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Vallová Karin | 26. 07. 2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 62 | |||||
2 | Méryová Nina | 24. 07. 2024 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Hargašová Sofia | 26. 07. 2024 15:00 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 87 | ||||
2 | Jaškovičová Izabella | 02. 07. 2024 10:51 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 223 | ||||
3 | Scheberová Lucia | 23. 07. 2024 10:08 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 42 | ||||
4 | Vilčeková Daniela | 27. 07. 2024 11:07 | 2008 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 140 |