Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100015 - TK Sliač | |||
Názov turnaja: | O POHÁR PRIMÁTORKY MESTA SLIAČ 52. ROČNÍK | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | areál kúpeľov Sliač | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Regendová Dagmar (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Gubán Igor (C) | |||
Termín od: | 27.07.2024 | Termín do: | 29.07.2024 | |
Kontakt: | Ing. Igor Gubán | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0908/187465, mobil - 0905840131, | |||
Kontakt e-mail: | guban@csobleasing.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 32 | 16 | - | 26.07.2024 9:00 | SsTZ BB |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Marošík Norbert | 31.10.2024 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 13 | ||||
2 | USP | Stolárik Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 17 | |||
3 | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 24 | ||||
4 | Kravec Vladimír | 31.10.2025 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 31 | ||||
5 | Michalica Aleš | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 45 | ||||
6 | Medveď Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 54 | ||||
7 | Freibold Jakub | 31.10.2024 | 1993 | M | Fresh club Zvolen | 59 | ||||
8 | Kulich Adam | 31.10.2025 | 1995 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 63 | ||||
9 | Kuna Tomáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TK RELAX Liptovský Mikuláš | 69 | ||||
10 | USP | Drahovzal Oldřich | 31.10.2025 | 1980 | SM 40 | TK Slovan Bratislava | 72 | |||
11 | USP | Halahija Nathan André | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 75 | |||
12 | Novák Maxim | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 76 | ||||
13 | Pavlovský Tomáš | 31.10.2025 | 1995 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 78 | ||||
14 | Kubiš Tomáš | 31.10.2024 | 1981 | SM 40 | Top tennis academy Zvolen | 119 | ||||
15 | Kucbeľ Filip | 31.10.2024 | 1999 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 122 | ||||
16 | Meravý Radoslav | 31.10.2025 | 1975 | SM 45 | ŠA Trenčianske Teplice | 137 | ||||
17 | Surový Jan | 31.10.2025 | 1961 | SM 60 | TK Ružomberok | 145 | ||||
18 | Macko Jozef | 31.10.2025 | 1979 | SM 45 | Fresh club Zvolen | 159 | ||||
19 | Lomjanský Samuel | 31.10.2025 | 1992 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 180 | ||||
20 | Garaj Bruno | 31.10.2025 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 184 | ||||
21 | Macák Milan | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry | 216 | ||||
22 | Karlík Roman | 31.10.2025 | 1998 | M | TK Sliač | 238 | ||||
23 | Trojan Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 238 | ||||
24 | Uherčík Peter | 31.10.2025 | 1982 | SM 40 | TK Žilina | 259 | ||||
25 | Gallo Samuel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 308 | ||||
26 | Gibala Martin | 31.10.2025 | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 382 | ||||
27 | USP | Žufka Jordán | 31.10.2025 | 1992 | M | ŠKT Kremnica | 506 | |||
28 | USP | Sedliak Šimon | 31.10.2024 | 2002 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 511 | |||
29 | NVK | Gibala Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | ||||
30 | USP | Martsinkevich Artur | 31.10.2024 | 2001 | M | TK Ružomberok |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bognár Simon | 21. 07. 2024 20:52 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 163 | ||||
2 | Gottwald Lukáš | 23. 07. 2024 22:06 | 1993 | M | TK Vrútky | 23 | ||||
3 | Hric Ivan | 23. 07. 2024 23:27 | 1994 | M | TK Jednotka Bratislava | 100 | ||||
4 | Jankech Michael | 10. 07. 2024 14:09 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 165 | ||||
5 | Keľo Pavel | 19. 07. 2024 21:05 | 2003 | M | TKM Betliar | 35 | ||||
6 | Kollár Markus | 23. 07. 2024 07:07 | 2009 | D-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 511 | ||||
7 | Mattoš Adam | 22. 07. 2024 14:23 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | 202 | ||||
8 | Melicher Ján | 18. 07. 2024 20:32 | 1985 | SM 35 | TK Slovan Bratislava | 87 | ||||
9 | Přibáň Martin | 15. 07. 2024 02:15 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 69 | ||||
10 | Rušin Krištof | 20. 07. 2024 19:47 | 2003 | M | TC Stupava | 511 | ||||
11 | Šimko Benjamín | 20. 07. 2024 10:37 | 1988 | SM 35 | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 209 | ||||
12 | Vaco Marek | 23. 07. 2024 12:01 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 114 |