Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110087 - TK Progres Prešov | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežná 5 Prešov | |||
Trieda: | Halové regionálne majstrovstvá | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Lehet Jakub (B) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Lehet Ján (C) | |||
Termín od: | 16.12.2023 | Termín do: | 19.12.2023 | |
Kontakt: | Jakub Lehet | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0918041043, | |||
Kontakt e-mail: | teniskasro@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 14. 12. 2023 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
ženy | 32 | 16 | - | 15.12.2023 9:00 | Nábrežná 5 |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Jakub Lehet, ZVR: Ján Lehet
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | Gonosová Ester | ||||
6:4 6:3 | |||||
2. | Kuriľáková Nela | 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Bohunčáková S. Dubcová E. | |||
6:1 6:1 | 16. 12. 2023 00:00 | ||||
2. | Kotara D. Timková T. | SF F | |||
3. | Gonosová E. Kuriľáková N. | ||||
6:0 6:0 | 16. 12. 2023 00:00 | ||||
4. | (2) | Fedorová N. Michaľáková S. | SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Bohunčáková Stela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 108 | ||||
2 | Kuriľáková Nela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
3 | Gonosová Ester | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
4 | Timková Tamara | 31.10.2025 | 2003 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | |||||
5 | Kotara Daniela | 31.10.2025 | 2005 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | |||||
6 | Dubcová Ema | 31.10.2025 | 2007 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
7 | Fedorová Nikola | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Progres Prešov | |||||
8 | Michaľáková Soňa | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bereczková Lenka | 11. 12. 2023 20:08 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
2 | Ferjaková Karin | 13. 12. 2023 18:02 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 82 | ||||
3 | Kolodžejová Lea | 10. 12. 2023 21:31 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 137 | ||||
4 | Kozmová Lujza | 10. 12. 2023 19:53 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | 101 |