Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100027 - LTK Liptovský Mikuláš | |||
Názov turnaja: | LTK JUNIOR OPEN | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Vajanského 28, 03101, Liptovský Mikuláš | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 22.08.2024 | Termín do: | 24.08.2024 | |
Kontakt: | Ing. Ivan Krajčí | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0907173749, mobil - 0903802294, | |||
Kontakt e-mail: | liptovskytenisovyklublm@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 21.08.2024 10:00 | LTK Lipt. Mikuláš |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 21.08.2024 10:00 | LTK Lipt. Mikuláš |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Brejka Alex | 04.07. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 31 | |||||
2 | Brejka Hugo | 23.06. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 78 | |||||
3 | Črep Tobias | 27.06. 2024 | 2014 | De-ch | TK Ružomberok | ||||||
4 | Ďuriš Tomáš | 20.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Hradová Lučenec | 34 | |||||
5 | Gaál János | 10.07. 2024 | 2013 | M-ch | TC TALENT Bratislava | 151 | |||||
6 | Hančin Richard | 22.06. 2024 | 2013 | M-ch | Benet LTC Bytča | 165 | |||||
7 | Hasara Matej | 07.07. 2024 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 81 | |||||
8 | Herdický Martin | 27.06. 2024 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 38 | |||||
9 | Janec Marek | 10.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 70 | |||||
10 | Korytko Martin | 25.06. 2024 | 2012 | M-ch | Cassovia Tennis Academy Košice | ||||||
11 | Kováčik Šimon | 02.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | |||||
12 | Lipinský Nino | 13.07. 2024 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | |||||
13 | Madliak Matúš | 22.06. 2024 | 2013 | M-ch | TK Ružomberok | 139 | |||||
14 | Malec Šimon | 14.07. 2024 | 2014 | De-ch | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
15 | Marčišin Andrej | 01.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | |||||
16 | Martančík Richard | 07.07. 2024 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 125 | |||||
17 | Mihalčatin Marián | 03.07. 2024 | 2014 | De-ch | TK Žilina | ||||||
18 | Nemec Adam | 20.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Žilina | ||||||
19 | Norko Tibor | 10.07. 2024 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 117 | |||||
20 | Šabľa Martin Samuel | 10.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | 60 | |||||
21 | Slavkovský Július | 14.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK-KB Novohrad Poltár | 60 | |||||
22 | Svitek Samuel | 27.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 | |||||
23 | Tonhajzer Lukáš | 17.07. 2024 | 2013 | M-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 60 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Konečný Adam | 25.06. 2024 16:32 | 2012 | M-ch | Šport Park Lúčky | ||||||
2 | Sidor Martin | 20.07. 2024 19:42 | 2012 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 94 |