Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110072 - Tenisová akadémia Prešov | |||
Názov turnaja: | IMET TEC OPEN | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | CHEMLONSKA 2 06601 HUMENNE | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Pavlovčík Milan (A) | Počet dvorcov: | 8 | |
Zástupca rozhodcu: | Maras Jozef (C) | |||
Termín od: | 22.07.2024 | Termín do: | 26.07.2024 | |
Kontakt: | Jozef Maras | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0911299391, | |||
Kontakt e-mail: | tennista16@post.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 21.07.2024 09:00 | TAPO |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 21.07.2024 09:00 | TAPO |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bajzová Sofia | 03.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 60 | |||||
2 | Beličáková Alica | 22.05. 2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 12 | |||||
3 | Bérešová Barbora | 22.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | |||||
4 | Boyko Viktoriia | 28.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | ||||||
5 | Dzurillová Barbora | 25.06. 2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 51 | |||||
6 | Erbanová Nina | 18.06. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 36 | |||||
7 | Fialová Tamara | 02.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 8 | |||||
8 | Futášová Zara | 26.05. 2024 | 2013 | M-d | TJ Sokol Prešov | 104 | |||||
9 | Gajdošechová Karin Júlia | 06.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 25 | |||||
10 | Gróf Isabella | 06.06. 2024 | 2013 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 34 | |||||
11 | Hajdučková Stella | 24.05. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 27 | |||||
12 | Holecová Chiara | 02.06. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 11 | |||||
13 | Janošková Alexandra | 02.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 2 | |||||
14 | Jedináková Nina | 08.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 27 | |||||
15 | Kaľavská Ema | 22.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 121 | |||||
16 | Kellner Viktória | 05.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 65 | |||||
17 | Keršáková Jana | 06.06. 2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 10 | |||||
18 | Košťálová Viktória | 10.06. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 16 | |||||
19 | Kušnírová Lívia | 22.05. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 4 | |||||
20 | Lišková Nina | 23.05. 2024 | 2013 | M-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 63 | |||||
21 | Lopuchovská Michaela | 22.05. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 80 | |||||
22 | Luciaková Nina | 20.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | |||||
23 | Lyžičiarová Radoslava | 24.06. 2024 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | 199 | |||||
24 | Machavová Mia | 14.06. 2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | ||||||
25 | Malegová Lenka | 23.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
26 | Minichová Natália Megan | 30.05. 2024 | 2013 | M-d | 1.TC Humenné | 55 | |||||
27 | Ocilková Olívia | 01.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | ||||||
28 | Pajtášová Sára | 22.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
29 | Palaštová Simona | 12.06. 2024 | 2014 | De-d | 1.TC Humenné | ||||||
30 | Priesterová Júlia | 28.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
31 | Pučanová Liliana | 04.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 61 | |||||
32 | Ščibranová Adela | 30.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 47 | |||||
33 | Semanová Sára | 08.06. 2024 | 2012 | M-d | 1.TC Humenné | 132 | |||||
34 | Škodáček Stella | 03.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 7 | |||||
35 | Škodáčková Kristína | 25.06. 2024 | 2012 | M-d | TC TALENT Bratislava | 106 | |||||
36 | Slobodníková Terézia | 19.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 18 | |||||
37 | Štefancová Zuzana | 27.05. 2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
38 | Tarasovičová Tamara | 11.06. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 22 | |||||
39 | Tokárová Simona | 03.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 77 | |||||
40 | Tomaščinová Timea | 04.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 150 | |||||
41 | Tomášová Lea Olívia | 22.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 26 | |||||
42 | Valentová Lea | 30.05. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 14 | |||||
43 | Varga Christina | 23.05. 2024 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | 37 | |||||
44 | Vargová Vanesa | 26.05. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 19 | |||||
45 | Vasiľová Dorothy | 28.05. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 179 | |||||
46 | Volfová Lara | 07.06. 2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 53 | |||||
47 | Weissová Simona | 24.05. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 23 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Goffová Sarah | 27.06. 2024 11:35 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 15 | |||||
2 | Janáková Zoe | 27.06. 2024 11:13 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 41 | |||||
3 | Kabátová Tamara | 10.06. 2024 21:14 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | 179 | |||||
4 | Pavlová Stasiya | 30.06. 2024 21:57 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 194 | |||||
5 | Ráczová Nela | 25.06. 2024 22:07 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | 39 |