Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hájik 405/17, Lieskovec 96221 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Tužinská Jana (C) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Regendová Dagmar (A) | |||
Termín od: | 05.07.2024 | Termín do: | 07.07.2024 | |
Kontakt: | Ing. Jana Tužinská | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915874845, mobil - 0905892677, | |||
Kontakt e-mail: | jana.tuzinska@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 24 | 12 | - | 04.07.2024 12:00 | v mieste konania |
starší žiaci | 24 | 12 | - | 04.07.2024 12:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Urbánoš Alex | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 69 | ||||
2 | Straňák Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Ružomberok | 82 | ||||
3 | Lalík Ján | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 233 | ||||
4 | Repický Martin | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 233 | ||||
5 | Juríček Jáchym | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 239 | ||||
6 | Rondík Sebastian | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 239 | ||||
7 | Gonda Filip | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Top tennis academy Zvolen | |||||
8 | Matiaško Teo | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
9 | Bartík Dominik | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
10 | Holčík Ľubomír | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
11 | Šedík Lukas | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
12 | Tužinský Timon | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
13 | Orolín Richard | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
14 | Ďuriš Tomáš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Hradová Lučenec |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Babic Tobias | 03. 07. 2024 | 2011 | S-ch | TK Ružomberok | 88 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Baťala Branislav | 02. 07. 2024 20:30 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 139 | ||||
2 | Hollý Martin | 23. 06. 2024 23:26 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 96 | ||||
3 | Krištofovič Lukáš | 30. 06. 2024 17:30 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | ||||
4 | Ondik Michal | 03. 07. 2024 08:23 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 45 | ||||
5 | Ščepko Alex | 03. 07. 2024 08:34 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 51 | ||||
6 | Slavkovský Július | 01. 07. 2024 06:36 | 2013 | M-ch | TK-KB Novohrad Poltár |