Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100035 - MTK Rimavská Sobota | |||
Názov turnaja: | GEMERSKÝ POHÁR | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Mestská Záhrada 3736, Rimavská Sobota | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 20.07.2024 | Termín do: | 22.07.2024 | |
Kontakt: | Ing. Zuzana Farkašová | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0904334498, mobil - 0905949942, | |||
Kontakt e-mail: | tkrs3736@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 24 | 12 | - | 19.07.2024 9:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 24 | 12 | - | 19.07.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Böhmová Emma | 25.05. 2024 | 2011 | S-d | Fresh club Zvolen | 55 | |||||
2 | Gáliková Anetka | 19.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 207 | |||||
3 | Hajdučková Stella | 24.05. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | |||||
4 | Haríková Ema | 26.05. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 104 | |||||
5 | Kaľavská Ema | 02.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | ||||||
6 | Kaščáková Martina | 18.06. 2024 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 75 | |||||
7 | Kašparová Hanka | 01.06. 2024 | 2012 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 257 | |||||
8 | Keršáková Jana | 06.06. 2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 175 | |||||
9 | Leštáková Laura | 20.05. 2024 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 96 | |||||
10 | Lopuchovská Michaela | 22.05. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | ||||||
11 | Michaláková Tamara | 27.05. 2024 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 99 | |||||
12 | Skládalová Sofia | 09.06. 2024 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 57 | |||||
13 | Šlúchová Lucia | 13.06. 2024 | 2011 | S-d | Top tennis academy Zvolen | ||||||
14 | Tomášová Lea Olívia | 29.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 166 | |||||
15 | Turoňová Tamara | 26.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Elán Veľký Krtíš | 198 | |||||
16 | Vargová Vanesa | 20.05. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | |||||
17 | Zemanová Tatiana | 22.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |