Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110072 - Tenisová akadémia Prešov | |||
Názov turnaja: | TRANSMISIE CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežná 5, Prešov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Pavlovčík Milan (A) | Počet dvorcov: | 7 | |
Zástupca rozhodcu: | Maras Jozef (C) | |||
Termín od: | 06.07.2024 | Termín do: | 09.07.2024 | |
Kontakt: | Jozef Maras | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0911299391, | |||
Kontakt e-mail: | tennista16@post.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 05.07.2024 9:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 05.07.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Fereková Emma | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TJ Sokol Prešov | 5 | ||||
2 | USP | Handzo Zoe | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 9 | |||
3 | Šteinerová Sarah | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 11 | ||||
4 | Kužilová Kristína | 31.10.2024 | 2010 | S-d | Tenis Komplex Košice | 21 | ||||
5 | Kissová Ema | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK DRANaM Košice | 23 | ||||
6 | Ščibranová Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 27 | ||||
7 | Janáčiková Petra | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 29 | ||||
8 | Ferková Vanesa | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 33 | ||||
9 | Kutejová Klára | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | 34 | ||||
10 | Žiaková Lucia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 37 | ||||
11 | Bab Viktória Terézia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 38 | ||||
12 | Blaškovičová Maruschka | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Moravský Svätý Ján | 41 | ||||
13 | Kebísková Eliška | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Nová Dubnica | 44 | ||||
14 | Sabová Sofia Mia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 47 | ||||
15 | Čaplovičová Nina | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | 53 | ||||
16 | Erdélyi Olívia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 60 | ||||
17 | Kušnírová Lívia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 67 | ||||
18 | Stanková Sophia Laura | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 68 | ||||
19 | Mihalovičová Sofia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 70 | ||||
20 | Sabovčíková Lea | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 73 | ||||
21 | Janošková Alexandra | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 73 | ||||
22 | Beličáková Alica | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 | ||||
23 | Daňková Alexandra | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 85 | ||||
24 | Horňáková Zara | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 87 | ||||
25 | Goffová Sarah | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 91 | ||||
26 | Holienková Amia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | ||||
27 | Kundriková Elena | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Tenis Komplex Košice | 99 | ||||
28 | Hajdučková Stella | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | ||||
29 | Lodová Lara | 31.10.2024 | 2010 | S-d | 1.TC Humenné | 128 | ||||
30 | Lukacková Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné | 148 | ||||
31 | Horvátová Alexandra | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 155 | ||||
32 | NVK | Tomášová Lea Olívia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 166 | |||
33 | USP | Keršáková Jana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 175 | |||
34 | NVK | Fialová Tamara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 198 | |||
35 | NVK | Dzurillová Barbora | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 207 | |||
36 | NVK | Vargová Vanesa | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | |||
37 | USP | Semanová Sára | 31.10.2024 | 2012 | M-d | 1.TC Humenné | 231 | |||
38 | NVK | Pribulová Vanessa | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 231 | |||
39 | USP | Lopuchovská Michaela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | ||||
40 | USP | Futášová Zara | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TJ Sokol Prešov | ||||
41 | Kaľavská Ema | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Čemanová Vivien | 28. 06. 2024 09:32 | 2011 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 22 | ||||
2 | Grigeľová Emma | 26. 06. 2024 20:02 | 2010 | S-d | 1.TC Humenné | 102 | ||||
3 | Houdek Vera | 28. 06. 2024 21:11 | 2012 | M-d | TK Petržalka | 118 | ||||
4 | Humenchak Daniela | 01. 07. 2024 14:59 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | 14 | ||||
5 | Chylová Nikola | 26. 06. 2024 06:32 | 2011 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 114 | ||||
6 | Kováčiková Soňa | 29. 06. 2024 21:35 | 2011 | S-d | Cassovia Tennis Academy Košice | 163 | ||||
7 | Libáková Kamila | 02. 07. 2024 08:27 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | ||||
8 | Michaláková Tamara | 27. 05. 2024 20:32 | 2011 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 99 | ||||
9 | Moussa Aaliyah | 29. 06. 2024 21:56 | 2011 | S-d | TC Topoľčany | 28 | ||||
10 | Rusnačková Riana | 21. 06. 2024 18:10 | 2011 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 16 | ||||
11 | Ščibranová Adela | 02. 07. 2024 21:05 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
12 | Sláviková Lea | 02. 07. 2024 17:17 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 43 | ||||
13 | Uhrínová Simona | 24. 06. 2024 16:27 | 2010 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 40 | ||||
14 | Úradniková Natália | 29. 06. 2024 19:34 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | ||||
15 | Valičeková Viktória | 24. 06. 2024 15:19 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | ||||
16 | Veselský Miah Paulina | 24. 06. 2024 21:02 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 18 | ||||
17 | Zemanová Tatiana | 30. 06. 2024 01:29 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |