Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090122 - TKM - Tenisový klub Madunice | |||
Názov turnaja: | TKM CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Vážska 4, 92242 Madunice | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Rogulski Patrícia (C) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 30.07.2024 | Termín do: | 01.08.2024 | |
Kontakt: | PhDr., PhD. Patrícia Rogulski | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0948038016, | |||
Kontakt e-mail: | rogulski.p@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 28. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 24 | 12 | - | 29.07.2024 9:00 | V mieste stretnutia |
dorastenci | 24 | 12 | - | 29.07.2024 9:00 | V mieste stretnutia |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | USP | Konderla Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 65 | |||
2 | Fano Alex Adam | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 70 | ||||
3 | Fleischmann Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 91 | ||||
4 | Vavro Dominik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 95 | ||||
5 | Paľko Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 99 | ||||
6 | USP | Vavro Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 117 | |||
7 | Michalka Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 125 | ||||
8 | Urban Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 141 | ||||
9 | Sobihard Peter | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | ||||
10 | Lackovič Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 154 | ||||
11 | USP | Mravík Matúš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 171 | |||
12 | Šišovský Alexander | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 | ||||
13 | USP | Kolárik Igor | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 191 | |||
14 | Košťany Patrik | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 194 | ||||
15 | Krpelan Jakub | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 207 | ||||
16 | Kučera Richard | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 229 | ||||
17 | Henčl Matthew | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
18 | Naňák Daniel | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TK Senica | |||||
19 | Suchánek Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
20 | Zeman Michal | 31.10.2025 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | |||||
21 | Kruksa Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
22 | Masaryk Matej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK HSC Piešťany | |||||
23 | USP | Katona Maté | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | ||||
24 | USP | Horský Gabriel | 31.10.2026 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Maruniak Matej | 19. 07. 2024 08:15 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | ||||
2 | Oles Nikolas | 22. 07. 2024 11:36 | 2009 | D-ch | VTC Pezinok | 271 | ||||
3 | Rampach Šimon | 06. 07. 2024 17:15 | 2009 | D-ch | LTC Leopoldov | 167 | ||||
4 | Székházi Marek | 22. 07. 2024 20:31 | 2010 | S-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
5 | Zelenák Ivan | 13. 07. 2024 22:27 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 |