tlač: žreb 2
Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090006 - TK Slávia SPU Nitra | |||
Názov turnaja: | ZOBOR CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nitra, Ďumbierska 2, 949 01 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Matuščín Pavel (A) | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Uhrík Marián (A) | |||
Termín od: | 22.07.2024 | Termín do: | 26.07.2024 | |
Kontakt: | Ing. Pavel Matuščín | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0910278778, | |||
Kontakt e-mail: | pavel.matuscin@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 21.07.2024 09:00 | v mieste konania |
dorastenky | 48 | 24 | - | 21.07.2024 09:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Lucia Hradecká | |||
22.07.2024 12:30 | |||||
2. | BYE | ||||
3. | Sofiia Ten | ||||
22.07.2024 12:30 | |||||
4. | BYE | ||||
5. | Lea Tomašovičová | ||||
22.07.2024 08:30 | |||||
6. | Alena Uherčíková | ||||
7. | (9-16) | Karin Jávorková | |||
22.07.2024 12:30 | |||||
8. | BYE | ||||
9. | (9-16) | Hana Georgievska | |||
22.07.2024 12:30 | |||||
10. | BYE | ||||
11. | Vivien Pindúrová | ||||
22.07.2024 08:30 | |||||
12. | Vanesa Mrázová | ||||
13. | Diana Podolská | ||||
22.07.2024 08:30 | |||||
14. | Lilien Kubalová | ||||
15. | (5-8) | Lilla Tóth | |||
22.07.2024 12:30 | |||||
16. | BYE | ||||
17. | (3-4) | Lara Margočová | |||
22.07.2024 12:30 | |||||
18. | BYE | ||||
19. | Adela Palanová | ||||
22.07.2024 08:30 | |||||
20. | Timea Tara Nemec | ||||
21. | Michaela Lalíková | ||||
22.07.2024 08:30 | |||||
22. | Diana Valenčíková | ||||
23. | (9-16) | Katarína Martinková | |||
22.07.2024 12:30 | |||||
24. | BYE | ||||
25. | (9-16) | Dominika Elizabeth Bab | |||
22.07.2024 12:30 | |||||
26. | BYE | ||||
27. | Flóra Rablánska | ||||
22.07.2024 08:30 | |||||
28. | Sophia Riszdorferová | ||||
29. | Sofia Hargašová | ||||
22.07.2024 08:30 | |||||
30. | Oleksandra Ifailova | ||||
31. | BYE | ||||
22.07.2024 14:00 | |||||
32. | (5-8) | Dominika Pirohová | |||
33. | BYE | ||||
22.07.2024 14:00 | |||||
34. | (5-8) | Karin Ferjaková | |||
35. | Andrea Dimitrova | ||||
22.07.2024 08:30 | |||||
36. | Ema Mravcová | ||||
37. | Sofia Sedláková | ||||
22.07.2024 08:30 | |||||
38. | Nina Bočáková | ||||
39. | BYE | ||||
22.07.2024 14:00 | |||||
40. | (9-16) | Vanesa Salaiová | |||
41. | BYE | ||||
22.07.2024 14:00 | |||||
42. | (9-16) | Lea Kolodžejová | |||
43. | Petra Palenčíková | ||||
22.07.2024 09:30 | |||||
44. | Tamara Zitová | ||||
45. | BYE | ||||
22.07.2024 14:00 | |||||
46. | Michaela Krajčovičová | ||||
47. | BYE | ||||
22.07.2024 14:00 | |||||
48. | (3-4) | Sára Kašťáková | |||
49. | BYE | ||||
22.07.2024 14:00 | |||||
50. | (5-8) | Diana Jalčová | |||
51. | Stella Planická | ||||
22.07.2024 09:30 | |||||
52. | Michaela Gajdošová | ||||
53. | Ella Balážová | ||||
22.07.2024 09:30 | |||||
54. | Emília Kováčová | ||||
55. | BYE | ||||
22.07.2024 14:00 | |||||
56. | (9-16) | Sofia Barháčová | |||
57. | BYE | ||||
22.07.2024 14:00 | |||||
58. | (9-16) | Lucia Scheberová | |||
59. | Natalie Velits | ||||
22.07.2024 09:30 | |||||
60. | Rebeka Rábeková | ||||
61. | BYE | ||||
22.07.2024 14:00 | |||||
62. | Bianka Rogulski | ||||
63. | BYE | ||||
22.07.2024 14:00 | |||||
64. | (2) | Karolína Krajmer |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | USP | Mravcová Ema | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 3 | |||
2 | Hradecká Lucia | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 8 | ||||
3 | Krajmer Karolína | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 9 | ||||
4 | Kašťáková Sára | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 17 | ||||
5 | Margočová Lara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 18 | ||||
6 | Ferjaková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 23 | ||||
7 | Pirohová Dominika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 24 | ||||
8 | Jalčová Diana | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 29 | ||||
9 | Tóth Lilla | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TKM Betliar | 34 | ||||
10 | USP | Barháčová Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slovan Galanta | 37 | |||
11 | Georgievska Hana | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 38 | ||||
12 | Kolodžejová Lea | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 38 | ||||
13 | Bab Dominika Elizabeth | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 40 | ||||
14 | Scheberová Lucia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 42 | ||||
15 | Jávorková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 49 | ||||
16 | Salaiová Vanesa | 31.10.2024 | 2008 | D-d | JJ Tenis Trnava | 50 | ||||
17 | Martinková Katarína | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 53 | ||||
18 | Zitová Tamara | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 56 | ||||
19 | Tomašovičová Lea | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 57 | ||||
20 | Kováčová Emília | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 64 | ||||
21 | Podolská Diana | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TJT Michalovce | 65 | ||||
22 | Rablánska Flóra | 31.10.2025 | 2009 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 68 | ||||
23 | Ifailova Oleksandra | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 71 | ||||
24 | USP | Bočáková Nina | 31.10.2025 | 2008 | D-d | TK AS Trenčín | 79 | |||
25 | Palenčíková Petra | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 80 | ||||
26 | Valenčíková Diana | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Senica | 85 | ||||
27 | Hargašová Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 87 | ||||
28 | Lalíková Michaela | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Hriňová | 88 | ||||
29 | Palanová Adela | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK AS Trenčín | 92 | ||||
30 | Dimitrova Andrea | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 97 | ||||
31 | Uherčíková Alena | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Žilina | 101 | ||||
32 | Mrázová Vanesa | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TC MERY Academy Holíč | 117 | ||||
33 | Riszdorferová Sophia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Spartak Komárno | 127 | ||||
34 | Rogulski Bianka | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 133 | ||||
35 | Gajdošová Michaela | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slovan Galanta | 143 | ||||
36 | Rábeková Rebeka | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 144 | ||||
37 | Sedláková Sofia | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Sereď | 163 | ||||
38 | USP | Planická Stella | 31.10.2024 | 2009 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 194 | |||
39 | USP | Velits Natalie | 31.10.2025 | 2008 | D-d | STK Martin Priekopa | 229 | |||
40 | NVK | Balážová Ella | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | |||
41 | USP | Krajčovičová Michaela | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TC TALENT Bratislava | 344 | |||
42 | USP | Nemec Timea Tara | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slovan Bratislava | 344 | |||
43 | NVK | Kubalová Lilien | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Žilina | ||||
44 | USP | Pindúrová Vivien | 31.10.2024 | 2008 | D-d | Tenis-Bedminton klub D. Lužná | ||||
45 | USP | Ten Sofiia | 31.10.2024 | 2010 | S-d | JJ Tenis Trnava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Gonosová Ester | 16. 07. 2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 27 | |||||
2 | Konopková Nela | 11. 07. 2024 | 2006 | D-d | TK HSC Piešťany | 36 | |||||
3 | Bab Viktória Terézia | 19. 07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 229 | |||||
4 | Artemeva Valeriia | 10. 07. 2024 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | ||||||
5 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 21. 07. 2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Adamcová Petra | 21. 07. 2024 08:25 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 43 | ||||
2 | Ambrózová Ela | 18. 07. 2024 08:21 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 140 | ||||
3 | Babincová Sofia | 20. 07. 2024 08:33 | 2008 | D-d | TK Senica | 283 | ||||
4 | Bohunčáková Stela | 18. 06. 2024 09:34 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 72 | ||||
5 | Borguľová Sandra | 19. 07. 2024 11:35 | 2007 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 32 | ||||
6 | Čemanová Vivien | 20. 07. 2024 08:57 | 2011 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
7 | Cinkaničová Stella | 17. 07. 2024 22:10 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 10 | ||||
8 | Daubnerová Ivana | 17. 07. 2024 23:28 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 48 | ||||
9 | Ferancová Agnes | 16. 07. 2024 21:42 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | ||||
10 | Gross Timea | 12. 07. 2024 15:35 | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | 11 | ||||
11 | Herdická Nicole Emma | 19. 07. 2024 19:46 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 106 | ||||
12 | Hetešová Sophie | 19. 07. 2024 19:21 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 55 | ||||
13 | Humenchak Daniela | 12. 07. 2024 04:49 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | |||||
14 | Jakubcová Katarína | 18. 07. 2024 20:52 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 157 | ||||
15 | Kadlečíková Simona | 18. 07. 2024 09:32 | 2007 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | ||||
16 | Karasová Emma | 19. 07. 2024 08:08 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 28 | ||||
17 | Klieštencová Klára | 19. 07. 2024 12:53 | 2009 | D-d | TK HSC Piešťany | 96 | ||||
18 | Kozmová Lujza | 17. 07. 2024 19:58 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | 35 | ||||
19 | Kubalová Kristína | 18. 07. 2024 20:28 | 2008 | D-d | TK Žilina | 41 | ||||
20 | Kyjaci Sofia | 18. 07. 2024 17:19 | 2009 | D-d | LTC Leopoldov | 114 | ||||
21 | Libáková Kamila | 17. 07. 2024 10:40 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
22 | Méryová Nina | 18. 07. 2024 21:37 | 2009 | D-d | JJ Tenis Trnava | 107 | ||||
23 | Mĺkva Terézia | 12. 07. 2024 10:09 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 11 | ||||
24 | Mokrá Vanesa | 29. 06. 2024 14:00 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | ||||
25 | Parízeková Laura | 07. 07. 2024 17:52 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 76 | ||||
26 | Pauková Sofia | 16. 07. 2024 21:51 | 2008 | D-d | TK Rajec | 30 | ||||
27 | Petrášová Diana | 21. 07. 2024 10:52 | 2009 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 63 | ||||
28 | Petríková Dominika | 19. 07. 2024 17:13 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 33 | ||||
29 | Rišiaňová Bianka | 12. 07. 2024 22:18 | 2010 | S-d | TK Mladosť Košice | 190 | ||||
30 | Ščibranová Nela | 19. 07. 2024 19:20 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
31 | Sevald Nikol | 18. 07. 2024 20:25 | 2008 | D-d | OZ Talent NiZa Bratislava | 13 | ||||
32 | Shenová Isabella | 17. 07. 2024 06:54 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 194 | ||||
33 | Siheľská Barbora | 18. 07. 2024 19:29 | 2009 | D-d | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | |||||
34 | Švorcová Stella Izabela | 18. 07. 2024 16:52 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 44 | ||||
35 | Vallová Karin | 19. 07. 2024 01:09 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 62 | ||||
36 | Vatlavicová Monika | 19. 07. 2024 01:29 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 67 | ||||
37 | Weissová Ema | 19. 07. 2024 21:01 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | ||||
38 | Zathurecká Zoja | 18. 07. 2024 11:13 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 73 | ||||
39 | Zimenová Lujza | 18. 07. 2024 09:41 | 2009 | D-d | TK Žilina | 45 |