Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110065 - TK DRANaM Košice | |||
Názov turnaja: | DRANAM CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Vysokoškolská 4 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 03.08.2024 | Termín do: | 05.08.2024 | |
Kontakt: | Anton Dragun | |||
Kontakt tel.: | byt - 421905852232, zam. - 421905852232, dv. - 421911234359, mobil - 421905852232, | |||
Kontakt e-mail: | anton.dragun@dranam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 24 | 12 | - | 02.08.2024 10:00 | TK DRANaM Košice |
dorastenky | 24 | 12 | - | 02.08.2024 10:00 | TK DRANaM Košice |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Ambrózová Ela | 15.07. 2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 140 | |||||
2 | Banová Kristina | 13.07. 2024 | 2009 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | ||||||
3 | Bereczková Lenka | 23.06. 2024 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 84 | |||||
4 | Bohunčáková Stela | 18.06. 2024 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 72 | |||||
5 | Demčáková Nella Sofie | 04.06. 2024 | 2009 | D-d | TK DRANaM Košice | 211 | |||||
6 | Erdélyi Olívia | 08.06. 2024 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 304 | |||||
7 | Grešová Nina | 17.07. 2024 | 2010 | S-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
8 | Grigeľová Emma | 23.06. 2024 | 2010 | S-d | 1.TC Humenné | 339 | |||||
9 | Gromusová Ema | 10.07. 2024 | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | 123 | |||||
10 | Hanyusová Anna | 16.06. 2024 | 2007 | D-d | TK Hradová Lučenec | 288 | |||||
11 | Horňáková Zara | 04.06. 2024 | 2010 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 261 | |||||
12 | Janáčiková Petra | 20.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||||
13 | Jeníková Lota | 01.07. 2024 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | ||||||
14 | Kováčiková Soňa | 04.06. 2024 | 2011 | S-d | Cassovia Tennis Academy Košice | 344 | |||||
15 | Kušnírová Lívia | 13.06. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 235 | |||||
16 | Libáková Kamila | 18.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
17 | Mlynarčíková Elisa | 17.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | ||||||
18 | Priesterová Miroslava | 13.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||||
19 | Riesová Tamara | 02.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Golden Dogs Malá Ida | ||||||
20 | Rišiaňová Bianka | 21.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Mladosť Košice | 190 | |||||
21 | Skupeňová Nina | 23.06. 2024 | 2009 | D-d | TKM Betliar | 184 | |||||
22 | Sláviková Lea | 14.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 235 | |||||
23 | Stanková Sophia Laura | 03.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | ||||||
24 | Šuchterová Nikki | 05.07. 2024 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 74 | |||||
25 | Vasilisková Veronika | 18.06. 2024 | 2009 | D-d | TK Mladosť Košice | 155 | |||||
26 | Vilčeková Daniela | 15.06. 2024 | 2008 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 140 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Andrejková Sophia | 11.07. 2024 12:09 | 2008 | D-d | TJ Sokol Prešov | 130 | |||||
2 | Harviščáková Timea | 12.07. 2024 12:03 | 2008 | D-d | TK Čingov 2008 Smižany | 149 | |||||
3 | Kolodžejová Lea | 12.07. 2024 12:11 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 38 | |||||
4 | Lukacková Nela | 18.07. 2024 12:51 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné |