Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100014 - TK Púchov | |||
Názov turnaja: | HREHOR CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Tenisový klub Púchov, ulica Športovcov 625/37 , 02001, Púchov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 17.08.2024 | Termín do: | 19.08.2024 | |
Kontakt: | Ivan Luhový | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907799248, | |||
Kontakt e-mail: | ivan.luhovy@centrum.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 15. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 24 | 12 | - | 16.08.2024 9:00 | v mieste konania |
mladší žiaci | 24 | 12 | - | 16.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bérešová Barbora | 18.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | |||||
2 | Bereziuk Sofiia | 01.07. 2024 | 2013 | M-d | TC EMPIRE Trnava | ||||||
3 | Červená Zoja | 04.07. 2024 | 2012 | M-d | TK AS Trenčín | 199 | |||||
4 | Dávidiková Diana | 17.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Rajec | 228 | |||||
5 | Havrlentová Tamara | 10.07. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | ||||||
6 | Hortová Viktória | 24.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Nová Dubnica | ||||||
7 | Hoštáková Veronika | 14.07. 2024 | 2013 | M-d | OZ ŠK Odema Púchov | ||||||
8 | Jánošíková Diana | 17.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 113 | |||||
9 | Kabátová Tamara | 19.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | 179 | |||||
10 | Kukosová Alžbeta | 19.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Púchov | 228 | |||||
11 | Luciaková Nina | 20.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | |||||
12 | Machavová Mia | 18.06. 2024 | 2014 | De-d | Top tennis academy Zvolen | ||||||
13 | Maťošková Barbora | 23.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Tvrdošín | ||||||
14 | Michálková Ema | 07.07. 2024 | 2013 | M-d | TK HSC Piešťany | ||||||
15 | Minichová Natália Megan | 26.06. 2024 | 2013 | M-d | 1.TC Humenné | 55 | |||||
16 | Mišurová Tereza | 16.07. 2024 | 2013 | M-d | TK HSC Piešťany | 169 | |||||
17 | Mutkovičová Amia | 21.06. 2024 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
18 | Nemcová Lilien | 17.06. 2024 | 2013 | M-d | L & N Tenis Klub Dubnica o.z. | 207 | |||||
19 | Pajtášová Sára | 18.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
20 | Radošovská Izabela | 08.07. 2024 | 2014 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | ||||||
21 | Šišovská Michaela | 11.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Nová Dubnica | ||||||
22 | Stachová Kristína | 24.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Púchov | ||||||
23 | Tajtáková Izabela | 24.07. 2024 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 80 | |||||
24 | Talčíková Sofia | 10.07. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | ||||||
25 | Turoňová Tamara | 21.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Elán Veľký Krtíš | 91 | |||||
26 | Vaneková Sára | 13.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia SPU Nitra | 113 | |||||
27 | Vasiľová Dorothy | 19.06. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 179 | |||||
28 | Weissová Simona | 19.06. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 23 | |||||
29 | Žilinčíková Zoe | 24.06. 2024 | 2014 | De-d | TK Nová Dubnica |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bartovic Liliana | 22.07. 2024 06:57 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 92 | |||||
2 | Blašková Nikola | 20.07. 2024 18:31 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 179 | |||||
3 | Faguľová Nela | 12.07. 2024 10:38 | 2012 | M-d | JJ Tenis Trnava | ||||||
4 | Humajová Aneta | 17.06. 2024 08:50 | 2012 | M-d | TC Partizánske | 113 |