Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | SYNDICATE CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Potočná 802/26, Levoča | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Sedlák Vavrinec (B) | |||
Termín od: | 09.08.2024 | Termín do: | 12.08.2024 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903906325, | |||
Kontakt e-mail: | tc@tc92levoca.eu | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 08.08.2024 09:00 | Potočná 26, Levoča |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 08.08.2024 09:00 | Potočná 26, Levoča |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Sabovčíková Lea | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 5 | ||||
2 | Škodáček Stella | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 7 | ||||
3 | Fialová Tamara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 8 | ||||
4 | Keršáková Jana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 10 | ||||
5 | Holecová Chiara | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 11 | ||||
6 | Beličáková Alica | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 12 | ||||
7 | Valičeková Viktória | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 13 | ||||
8 | Valentová Lea | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 14 | ||||
9 | Goffová Sarah | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 15 | ||||
10 | Slobodníková Terézia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 18 | ||||
11 | Vargová Vanesa | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 19 | ||||
12 | Tarasovičová Tamara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 22 | ||||
13 | Weissová Simona | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 23 | ||||
14 | Gajdošechová Karin Júlia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 25 | ||||
15 | Tomášová Lea Olívia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 26 | ||||
16 | Jedináková Nina | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 27 | ||||
17 | Hajdučková Stella | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 27 | ||||
18 | Kutejová Natália | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 32 | ||||
19 | Erbanová Nina | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 36 | ||||
20 | Varga Christina | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | 37 | ||||
21 | Bérešová Barbora | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 45 | ||||
22 | Ščibranová Adela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 47 | ||||
23 | Dzurillová Barbora | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 51 | ||||
24 | Volfová Lara | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 53 | ||||
25 | NVK | Bajzová Sofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | 60 | |||
26 | NVK | Böhmová Sofia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 61 | |||
27 | NVK | Pučanová Liliana | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 61 | |||
28 | NVK | Kellner Viktória | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | 65 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Rudzíková Sofia Elizabeth | 11. 07. 2024 | 2012 | M-d | TK Ružomberok | 56 | |||||
2 | Vozárová Anna | 23. 06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slovan Bratislava | 63 | |||||
3 | Šimová Anabela | 12. 06. 2024 | 2013 | M-d | TK Žilina | 66 | |||||
4 | Bolebruchová Emma | 15. 07. 2024 | 2013 | M-d | TK 77 Skalica | 75 | |||||
5 | Tokárová Simona | 19. 06. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 77 | |||||
6 | Tajtáková Izabela | 24. 07. 2024 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 80 | |||||
7 | Böhmová Olívia | 11. 06. 2024 | 2013 | M-d | Fresh club Zvolen | 86 | |||||
8 | Futášová Zara | 10. 06. 2024 | 2013 | M-d | TJ Sokol Prešov | 104 | |||||
9 | Kaľavská Ema | 09. 06. 2024 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 121 | |||||
10 | Černakovičová Nela | 23. 07. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 155 | |||||
11 | Vasiľová Dorothy | 19. 06. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 179 | |||||
12 | Lyžičiarová Radoslava | 14. 07. 2024 | 2013 | M-d | United Tennis Academy BA | 199 | |||||
13 | Tomaszová Dominika | 23. 07. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 207 | |||||
14 | Luciaková Nina | 20. 06. 2024 | 2013 | M-d | TK Kysucké Nové Mesto | 228 | |||||
15 | Ocilková Olívia | 19. 07. 2024 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | ||||||
16 | Priesterová Júlia | 13. 06. 2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
17 | Ňačiková Michaela | 13. 06. 2024 | 2014 | De-d | TC BASELINE Banská Bystrica | ||||||
18 | Chylová Lucia | 25. 06. 2024 | 2014 | De-d | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
19 | Pajtášová Sára | 09. 06. 2024 | 2013 | M-d | TK Hradová Lučenec | ||||||
20 | Malegová Lenka | 02. 07. 2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
21 | Palaštová Simona | 16. 06. 2024 | 2014 | De-d | 1.TC Humenné | ||||||
22 | Kleščová Nela | 12. 06. 2024 | 2014 | De-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | ||||||
23 | Štefancová Zuzana | 07. 07. 2024 | 2014 | De-d | TK Mladosť Košice | ||||||
24 | Štefaňáková Alica | 29. 06. 2024 | 2012 | M-d | TC 92 Levoča | ||||||
25 | Zemanová Tatiana | 22. 06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
26 | Dolanská Helena Elisabeth | 12. 07. 2024 | 2013 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
27 | Stebilová Sandra | 26. 07. 2024 | 2013 | M-d | MTC Snina |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Kabátová Tamara | 14. 07. 2024 22:50 | 2012 | M-d | TK Zlaté Moravce | 179 | ||||
2 | Lopuchovská Michaela | 25. 07. 2024 10:17 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 80 | ||||
3 | Pavlová Stasiya | 04. 07. 2024 09:52 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 194 | ||||
4 | Semanová Sára | 01. 07. 2024 16:54 | 2012 | M-d | 1.TC Humenné | 132 | ||||
5 | Tomaščinová Timea | 24. 07. 2024 10:16 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 150 |