Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090035 - TC Topoľčany | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Javorová 4640/1 Topoľčany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 29.08.2024 | Termín do: | 31.08.2024 | |
Kontakt: | Ing Róbert Korec | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905209130, | |||
Kontakt e-mail: | robinokorec@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 32 | 16 | - | 28.08.2024 9:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 28.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Abaffyová Lujza | 30.06. 2024 | 2012 | M-d | TC Partizánske | ||||||
2 | Bartovic Liliana | 19.07. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 257 | |||||
3 | Blašková Nikola | 07.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 148 | |||||
4 | Čaplovičová Nina | 15.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 53 | |||||
5 | Černá Ema | 30.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 126 | |||||
6 | Cvíčelová Sofia | 06.07. 2024 | 2011 | S-d | ŠKM Nádeje Trakovice | 145 | |||||
7 | Diková Kristína | 04.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Petržalka | 137 | |||||
8 | Gajdošechová Karin Júlia | 02.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
9 | Gáliková Anetka | 20.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 207 | |||||
10 | Gažová Anabela | 26.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 56 | |||||
11 | Górna Adela | 02.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | 109 | |||||
12 | Hlubíková Hana | 01.07. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
13 | Humajová Aneta | 07.07. 2024 | 2012 | M-d | TC Partizánske | ||||||
14 | Chlumsky Natalia | 19.07. 2024 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | 257 | |||||
15 | Janáková Zoe | 13.07. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 187 | |||||
16 | Jánošíková Diana | 01.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | ||||||
17 | Jeric Hana Tereza | 20.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 207 | |||||
18 | Kebísková Eliška | 26.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Nová Dubnica | 44 | |||||
19 | Košťálová Viktória | 19.07. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 207 | |||||
20 | Laššová Gréta | 19.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | ||||||
21 | Libáková Kamila | 16.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | |||||
22 | Markošová Tereza | 17.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 141 | |||||
23 | Moussa Aaliyah | 11.07. 2024 | 2011 | S-d | TC Topoľčany | 28 | |||||
24 | Moussa Elissa | 11.07. 2024 | 2013 | M-d | TC Topoľčany | ||||||
25 | Ščibranová Adela | 02.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
26 | Ščibranová Nela | 02.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 27 | |||||
27 | Škodáček Stella | 22.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 111 | |||||
28 | Skřivanová Nina | 01.07. 2024 | 2010 | S-d | Detská tenisová škola Nitra | 78 | |||||
29 | Szőllősy Ella | 29.06. 2024 | 2011 | S-d | TK SAAG Šahy | 65 | |||||
30 | Tarasovičová Tamara | 04.07. 2024 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany | 160 | |||||
31 | Urbanová Adela | 18.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 58 | |||||
32 | Valentová Lea | 10.07. 2024 | 2012 | M-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 82 | |||||
33 | Valičeková Viktória | 30.06. 2024 | 2012 | M-d | Tenis team Nové Zámky | 93 | |||||
34 | Weissová Simona | 11.07. 2024 | 2013 | M-d | TA M. Ryšavého Bojnice |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Forgáčová Nela | 20.07. 2024 12:16 | 2011 | S-d | Tenis team Nové Zámky | 53 |