Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110087 - TK Progres Prešov | |||
Názov turnaja: | PROGRES CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežná 5 Prešov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 7 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 29.07.2024 | Termín do: | 31.07.2024 | |
Kontakt: | Jakub Lehet | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0918041043, | |||
Kontakt e-mail: | teniskasro@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 28.07.2024 10:00 | Nábrežná 5 |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 28.07.2024 10:00 | Nábrežná 5 |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bálintová Adela | 14.07. 2024 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | ||||||
2 | Beličáková Alica | 29.05. 2024 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 | |||||
3 | Belišová Linda | 04.07. 2024 | 2010 | S-d | TK Profitennis Academy Prešov | ||||||
4 | Dzurillová Barbora | 25.06. 2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 207 | |||||
5 | Erdélyi Olívia | 08.06. 2024 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 60 | |||||
6 | Hajdučková Stella | 31.05. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | |||||
7 | Holienková Amia | 09.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Žilina | 95 | |||||
8 | Horňáková Zara | 04.06. 2024 | 2010 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 87 | |||||
9 | Horvátová Alexandra | 27.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 155 | |||||
10 | Chrenková Eliška | 13.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Skalka Nitra | 110 | |||||
11 | Chylová Nikola | 14.07. 2024 | 2011 | S-d | MŠK Poprad-Tatry | 114 | |||||
12 | Keršáková Jana | 24.06. 2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 175 | |||||
13 | Kováčiková Soňa | 04.06. 2024 | 2011 | S-d | Cassovia Tennis Academy Košice | 163 | |||||
14 | Kundriková Elena | 25.06. 2024 | 2011 | S-d | Tenis Komplex Košice | 99 | |||||
15 | Libáková Kamila | 18.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | |||||
16 | Lopuchovská Michaela | 29.05. 2024 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | ||||||
17 | Lukacková Nela | 19.06. 2024 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné | 148 | |||||
18 | Mihalovičová Sofia | 06.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 70 | |||||
19 | Pribulová Vanessa | 08.07. 2024 | 2011 | S-d | Tenisová akadémia Prešov | 231 | |||||
20 | Priesterová Miroslava | 13.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 76 | |||||
21 | Riesová Tamara | 29.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Golden Dogs Malá Ida | 132 | |||||
22 | Stanková Sophia Laura | 02.06. 2024 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 68 | |||||
23 | Tomaščinová Timea | 06.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | ||||||
24 | Tomášová Lea Olívia | 29.05. 2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 166 | |||||
25 | Vargová Vanesa | 02.06. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | |||||
26 | Vašková Nela | 04.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Profitennis Academy Prešov | ||||||
27 | Zemanová Tatiana | 22.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Mlynarčíková Elisa | 16.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 128 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Beskydová Adela | 06.07. 2024 14:23 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 207 | |||||
2 | Goffová Sarah | 27.06. 2024 11:35 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 91 | |||||
3 | Grigeľová Emma | 13.07. 2024 21:21 | 2010 | S-d | 1.TC Humenné | 102 | |||||
4 | Jeníková Lota | 16.07. 2024 08:30 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 257 | |||||
5 | Rišiaňová Bianka | 15.07. 2024 13:08 | 2010 | S-d | TK Mladosť Košice | 52 |