Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090092 - TC DRACI Matúškovo | |||
Názov turnaja: | DRAČÍ OPEN | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Matúškovo Športový areál. č. 926 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kordoš Lukáš (C) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Porubský Martin (B) | |||
Termín od: | 06.08.2024 | Termín do: | 08.08.2024 | |
Kontakt: | Ivan Zelenák | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905648557, | |||
Kontakt e-mail: | ivanzelenak@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 24 | 12 | - | 05.08.2024 9:00 | v mieste konania |
staršie žiačky | 24 | 12 | - | 05.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bajzová Sofia | 03.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Sparta Považská Bystrica | ||||||
2 | Balážová Ema | 18.06. 2024 | 2010 | S-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 182 | |||||
3 | Blašková Nikola | 21.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | 148 | |||||
4 | Capandová Alexandra | 07.06. 2024 | 2010 | S-d | TK Žilina | 46 | |||||
5 | Černá Ema | 18.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | 126 | |||||
6 | Cvíčelová Sofia | 10.06. 2024 | 2011 | S-d | ŠKM Nádeje Trakovice | 145 | |||||
7 | Diková Kristína | 04.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Petržalka | 137 | |||||
8 | Freňáková Lili | 08.07. 2024 | 2011 | S-d | TC DRACI Matúškovo | ||||||
9 | Gregušová Marína | 27.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Inter Bratislava | 231 | |||||
10 | Hanesová Nina | 18.07. 2024 | 2012 | M-d | No Worry Galanta | ||||||
11 | Hlubíková Hana | 06.06. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
12 | Hrajnohová Michaela Halina | 05.07. 2024 | 2012 | M-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||||
13 | Humajová Aneta | 07.07. 2024 | 2012 | M-d | TC Partizánske | ||||||
14 | Chlumsky Natalia | 19.06. 2024 | 2010 | S-d | TC Topoľčany | 257 | |||||
15 | Jánošíková Diana | 07.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | ||||||
16 | Jeric Hana Tereza | 03.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 207 | |||||
17 | Laššová Gréta | 19.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Klimatech Nové Mesto | ||||||
18 | Libáková Kamila | 13.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | |||||
19 | Munk Melisa | 16.07. 2024 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 132 | |||||
20 | Palečková Sofia | 07.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Skalka Nitra | ||||||
21 | Petrovičová Alexandra | 08.07. 2024 | 2011 | S-d | TC DRACI Matúškovo | ||||||
22 | Šimová Anabela | 05.07. 2024 | 2013 | M-d | TK Žilina | ||||||
23 | Škodáček Stella | 08.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Kúpele Piešťany | 111 | |||||
24 | Turčányová Alexandra | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 257 | |||||
25 | Turčányová Miroslava | 24.06. 2024 | 2011 | S-d | TC Stupava | 231 | |||||
26 | Turoňová Tamara | 05.07. 2024 | 2012 | M-d | TK Elán Veľký Krtíš | 198 | |||||
27 | Úradniková Natália | 16.06. 2024 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | |||||
28 | Vargová Vanesa | 09.06. 2024 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 207 | |||||
29 | Zemanová Tatiana | 22.06. 2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava |