Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090087 - TK HSC Piešťany | |||
Názov turnaja: | ENERGYSOLAR CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany | |||
Trieda: | Turnaje detí do 8 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Orviský Ivan (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Stevič Kristián (C) | |||
Termín od: | 10.08.2024 | Termín do: | 11.08.2024 | |
Kontakt: | Kristián Stevič | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908069861, | |||
Kontakt e-mail: | kristian.stevic@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 32 | - | - | 10.08.2024 11:45 | HS Centrum Piešťany |
deti - dievčatá | 32 | - | - | 10.08.2024 8:45 | HS Centrum Piešťany |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Behúl Samuel | 23.06. 2024 | 2016 | De-ch | TK Nová generácia NMnV | ||||||
2 | Brezina Frederik | 23.06. 2024 | 2016 | De-ch | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
3 | Bujna Jakub | 24.06. 2024 | 2016 | De-ch | TA M. Ryšavého Bojnice | ||||||
4 | Černý Maxim | 25.06. 2024 | 2016 | De-ch | TC Moravský Svätý Ján | ||||||
5 | Hudec Mateo | 25.07. 2024 | 2016 | De-ch | TA Edmund Pavlík Bratislava | ||||||
6 | Košut Martin | 16.07. 2024 | 2016 | De-ch | TC TALENT Bratislava | ||||||
7 | Lopata Matias | 18.06. 2024 | 2017 | De-ch | TK HSC Piešťany | ||||||
8 | Pokorný Andrej | 28.06. 2024 | 2016 | De-ch | TK Nová generácia NMnV | ||||||
9 | Pollák Teodor | 16.06. 2024 | 2017 | De-ch | TK HSC Piešťany | ||||||
10 | Švec Hugo | 08.07. 2024 | 2018 | De-ch | TK Senica | ||||||
11 | Václav Lucas | 27.07. 2024 | 2016 | De-ch | MŠO Štúrovo | ||||||
12 | Waldecker Andrej | 07.07. 2024 | 2016 | De-ch | TK Nová Dubnica |
Prihlásení hráči po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Čepka Jerguš | 30.07. 2024 | 2017 | De-ch | TK Senica |