Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100027 - LTK Liptovský Mikuláš | |||
Názov turnaja: | LTK JUNIOR OPEN | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Vajanského 28, 03101, Liptovský Mikuláš | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Lisý Martin (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Madliak Martin (A) | |||
Termín od: | 22.08.2024 | Termín do: | 24.08.2024 | |
Kontakt: | Bc. Klára Lisá | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0907173749, mobil - 0917927560, | |||
Kontakt e-mail: | liptovskytenisovyklublm@gmail.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 21.08.2024 10:00 | LTK Lipt. Mikuláš |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 21.08.2024 10:00 | LTK Lipt. Mikuláš |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Kováčik Šimon | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | NVK | |||
2 | Brejka Alex | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 31 | NVK | |||
3 | Ďuriš Tomáš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Hradová Lučenec | 34 | NVK | |||
4 | Šimko Filip | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TJT Michalovce | 36 | NVK | |||
5 | Herdický Martin | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 38 | NVK | |||
6 | Čuchran Tobias | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TKM Betliar | 39 | NVK | |||
7 | Lipinský Nino | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | NVK | |||
8 | Marčišin Andrej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | NVK | |||
9 | Vrábel Viliam | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Žilina | 54 | NVK | |||
10 | Slavkovský Július | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK-KB Novohrad Poltár | 60 | NVK | |||
11 | Šabľa Martin Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | 60 | NVK | |||
12 | Tonhajzer Lukáš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 60 | NVK | |||
13 | Janec Marek | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 70 | NVK | |||
14 | Brejka Hugo | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 78 | NVK | |||
15 | Michna Ján | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 94 | ||||
16 | Vrško Patrik | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Elán Veľký Krtíš | 103 | NVK | |||
17 | Surový Thomas | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 109 | ||||
18 | Martančík Richard | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 125 | NVK | |||
19 | Madliak Matúš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Ružomberok | 139 | NVK | |||
20 | Závatzký Lukas | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 149 | NVK | |||
21 | Gaál János | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TC TALENT Bratislava | 151 | NVK | |||
22 | Kello Alexander | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 151 | ||||
23 | Weiss Erik | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | ŠKT Kremnica | 159 | ||||
24 | NVK | Hančin Richard | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Benet LTC Bytča | 165 | NVK | ||
25 | NVK | Malec Šimon | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | MŠK Poprad-Tatry | NVK | |||
26 | NVK | Kasper Jakub | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TKM Betliar | NVK | |||
27 | NVK | Drahovzal Oldřich | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | NVK | |||
28 | USP | Sosna Jakub | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | LTK Liptovský Mikuláš | NVK | |||
29 | USP | Sosna Adam | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | LTK Liptovský Mikuláš | NVK | |||
30 | USP | Garrett Tomas | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | LTK Liptovský Mikuláš | NVK | |||
31 | USP | Garrett Jakub | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | LTK Liptovský Mikuláš |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Nemec Adam | 20. 07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Žilina | NVK | |||||
2 | Črep Tobias | 27. 06. 2024 | 2014 | De-ch | TK Ružomberok | NVK | |||||
3 | Korytko Martin | 25. 06. 2024 | 2012 | M-ch | Cassovia Tennis Academy Košice | NVK | |||||
4 | Mihalčatin Marián | 03. 07. 2024 | 2014 | De-ch | TK Žilina | NVK |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||||
1 | Csontó Tobias | 12. 08. 2024 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | 51 | NVK |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Hasara Matej | 11. 08. 2024 10:36 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 81 | ||||
2 | Konečný Adam | 25. 06. 2024 16:32 | 2012 | M-ch | Šport Park Lúčky | |||||
3 | Norko Tibor | 14. 08. 2024 19:54 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 117 | NVK | |||
4 | Sidor Martin | 20. 07. 2024 19:42 | 2012 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 94 | ||||
5 | Svitek Samuel | 07. 08. 2024 16:05 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 |