Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090024 - TK Kúpele Piešťany | |||
Názov turnaja: | FOBOS CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | E. Belluša 2, 921 01 Piešťany | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Doležal Miloslav, ml. (A) | Počet dvorcov: | 11 | |
Zástupca rozhodcu: | Pánisová Romana (C) | |||
Termín od: | 09.08.2024 | Termín do: | 12.08.2024 | |
Kontakt: | Miloslav Doležal | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0904870633, | |||
Kontakt e-mail: | milos.dolezal.md@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 64 | 32 | - | 08.08.2024 9:00 | TK Kúpele Piešťany |
dorastenky | 64 | 32 | - | 08.08.2024 9:00 | TK Kúpele Piešťany |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Melaga Samuel | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 1 | ||||
2 | Medveď Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 2 | ||||
3 | Paulovič Nikolas | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | ||||
4 | Markovič Matej | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 10 | ||||
5 | Bíly Pavol | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 16 | ||||
6 | Dióssy Šimon | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 18 | ||||
7 | Medveď Maroš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 20 | ||||
8 | Hlivjak Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 21 | ||||
9 | Jankech Michael | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 22 | ||||
10 | Šuchter Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK DRANaM Košice | 26 | ||||
11 | Bairo Dylan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 27 | ||||
12 | Benian Oskar | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 28 | ||||
13 | Bognár Simon | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 29 | ||||
14 | Volník Nicholas | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 30 | ||||
15 | Solčan Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenis team Nové Zámky | 31 | ||||
16 | Kriško Radovan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | 31 | ||||
17 | Mikuš Michal | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 33 | ||||
18 | Glos Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 35 | ||||
19 | Danko Peter | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 38 | ||||
20 | Ivashko Maksym | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 39 | ||||
21 | Bušniak Michal | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 40 | ||||
22 | Mattoš Adam | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | 43 | ||||
23 | Gallo Samuel | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Hriňová | 44 | ||||
24 | Petráško Matúš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Žilina | 45 | ||||
25 | Czinege Richard | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 46 | ||||
26 | Krahulec Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Senica | 47 | ||||
27 | Mačej Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 51 | ||||
28 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 53 | ||||
29 | Arva Sebastian | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 55 | ||||
30 | Paulík Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 57 | ||||
31 | Trojan Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 59 | ||||
32 | Nemjo Filip | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | 61 | ||||
33 | Pleško Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 67 | ||||
34 | Fano Alex Adam | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TKM - Tenisový klub Madunice | 70 | ||||
35 | Richter Patrik | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 71 | ||||
36 | Vozár Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 75 | ||||
37 | Matušík Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | ||||
38 | Vanta Michal | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 81 | ||||
39 | Krajčovič Tomáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 83 | ||||
40 | Turóci Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 86 | ||||
41 | Lupták Richard | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 88 | ||||
42 | Fleischmann Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 91 | ||||
43 | Andel Adam | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 93 | ||||
44 | Bobošík Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 95 | ||||
45 | Hron Alex Maximilián | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 99 | ||||
46 | Varinský Tibor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 102 | ||||
47 | Vaškanin Filip | 31.10.2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 106 | ||||
48 | Kolodžej Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 107 | ||||
49 | NVK | Hlóska Viktor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | MŠO Štúrovo | 109 | |||
50 | NVK | Sýkora Samuel | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 112 | |||
51 | NVK | Švarc Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 117 | |||
52 | NVK | Gibala Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 121 | |||
53 | NVK | Faga Sebastián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 129 | |||
54 | NVK | Bartovic Artur | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Kúpele Piešťany | 141 | |||
55 | NVK | Gramblička Adam | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 271 | |||
56 | NVK | Siqueira Lukas | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Slávia STU Bratislava | 271 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Jendrejský Nicolas | 10. 06. 2024 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 112 | |||||
2 | Jaškovič Filip | 19. 06. 2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 114 | |||||
3 | Bartovič Marko | 12. 06. 2024 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 132 | |||||
4 | Czinege Norbert | 19. 06. 2024 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 154 | |||||
5 | Rampach Šimon | 15. 06. 2024 | 2009 | D-ch | LTC Leopoldov | 167 | |||||
6 | Kolárik Igor | 24. 07. 2024 | 2010 | S-ch | Tenis team Nové Zámky | 191 | |||||
7 | Vancu Adrian | 13. 07. 2024 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 207 | |||||
8 | Zeman Michal | 26. 06. 2024 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | ||||||
9 | Naňák Daniel | 09. 07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Senica | ||||||
10 | Valko Samuel | 03. 07. 2024 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | ||||||
11 | Sze Leroy | 15. 07. 2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||||
12 | Gakh Matvei | 24. 06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
13 | Horský Gabriel | 23. 07. 2024 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
14 | Artemev Dmitrii | 20. 07. 2024 | 2010 | S-ch | TC EMPIRE Trnava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Hromník Filip | 21. 06. 2024 16:33 | 2006 | D-ch | United Tennis Academy BA | 85 | ||||
2 | Krajčír Samuel Alexander | 12. 07. 2024 12:48 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 50 | ||||
3 | Kučera Richard | 19. 07. 2024 03:04 | 2010 | S-ch | VTC Pezinok | 229 | ||||
4 | Marko Martin | 23. 07. 2024 20:14 | 2008 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 86 | ||||
5 | Maruniak Matej | 19. 07. 2024 08:14 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | ||||
6 | Paľko Adam | 07. 07. 2024 11:56 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 99 | ||||
7 | Paulovčák Sebastián | 21. 07. 2024 12:24 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 24 | ||||
8 | Srpoň Martin | 26. 07. 2024 21:04 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 58 | ||||
9 | Talian Patrik | 11. 07. 2024 12:27 | 2006 | D-ch | Leon Tennis Academy Bratislava | 132 | ||||
10 | Vateha Matúš | 27. 06. 2024 20:51 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 15 |