Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Názov turnaja: | TK JEDNOTKA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrušovská Dana (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Šramková Lucia (A) | |||
Termín od: | 03.08.2024 | Termín do: | 06.08.2024 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 32 | 16 | - | 02.08.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
ženy | 24 | 12 | - | 02.08.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Stolárik Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 17 | ||||
2 | Kravec Vladimír | 31.10.2025 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 31 | ||||
3 | Keľo Pavel | 31.10.2025 | 2003 | M | TKM Betliar | 35 | ||||
4 | Masarčin Marcus | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 41 | ||||
5 | Michalica Aleš | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 45 | ||||
6 | Škrla Michal | 31.10.2024 | 1993 | M | TK Spoje Bratislava | 49 | ||||
7 | Medveď Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 54 | ||||
8 | Gula Pavel | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 57 | ||||
9 | Paulovčák Samuel | 31.10.2024 | 2000 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 62 | ||||
10 | Rogulski Yannik | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 67 | ||||
11 | Přibáň Martin | 31.10.2024 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 69 | ||||
12 | Lukačovič Michal | 31.10.2025 | 1993 | M | TC EMPIRE Trnava | 71 | ||||
13 | Melicher Ján | 31.10.2024 | 1985 | SM 35 | TK Slovan Bratislava | 87 | ||||
14 | Paulovčák Sebastián | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 91 | ||||
15 | Jeleník Lukáš | 31.10.2024 | 1986 | SM 35 | TK Kúpele Piešťany | 101 | ||||
16 | Vaco Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 114 | ||||
17 | USP | Srnánek Martin | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 126 | |||
18 | Rybár Vladimír | 31.10.2025 | 1971 | SM 50 | TC DRACI Matúškovo | 129 | ||||
19 | Dzhurdzha Artem | 31.10.2025 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 132 | ||||
20 | Meravý Radoslav | 31.10.2025 | 1975 | SM 45 | ŠA Trenčianske Teplice | 137 | ||||
21 | Jakubovič Xavier | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 172 | ||||
22 | Lomjanský Samuel | 31.10.2025 | 1992 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 180 | ||||
23 | Czinege Richard | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 259 | ||||
24 | Hromník Filip | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | United Tennis Academy BA | 331 | ||||
25 | Pucovský Tomáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TC Stupava | 444 | ||||
26 | NVK | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 511 | |||
27 | NVK | Paulovič Nikolas | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | ||||
28 | NVK | Jendrejský Nicolas | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | ||||
29 | NVK | Matušík Lukáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Szalai Ján | 15. 07. 2024 | 1975 | SM 45 | TK BRIA Bratislava | 466 | |||||
2 | Talian Patrik | 11. 06. 2024 | 2006 | D-ch | Leon Tennis Academy Bratislava | 511 | |||||
3 | Kvapilík David | 30. 06. 2024 | 2001 | M | TC TALENT Bratislava | 511 | |||||
4 | Gakh Matvei | 20. 06. 2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | ||||||
5 | Planický Robert | 24. 06. 2024 | 1974 | SM 50 | TKM - Tenisový klub Madunice | ||||||
6 | Nováček Peter | 12. 07. 2024 | 1996 | M | TK Pro Set Bratislava | ||||||
7 | Martsinkevich Artur | 08. 07. 2024 | 2001 | M | TK Ružomberok | ||||||
8 | Sze Leroy | 15. 07. 2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||||
9 | Matveichuk Heorhii | 12. 06. 2024 | 2005 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Talajka Tomáš | 21. 07. 2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 27 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bušniak Michal | 05. 07. 2024 10:05 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 367 | ||||
2 | Drahovzal Oldřich | 20. 07. 2024 11:43 | 1980 | SM 40 | TK Slovan Bratislava | 72 | ||||
3 | Macháč Max Mikuláš | 22. 07. 2024 14:39 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 43 | ||||
4 | Maksimyuk Maxim | 16. 07. 2024 14:13 | 1993 | M | TK Spoje Bratislava | 76 | ||||
5 | Mokrý Alex | 21. 07. 2024 18:49 | 1999 | M | TA M. Ryšavého Bojnice |