Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110092 - MŠK Poprad-Tatry | |||
Názov turnaja: | Poprad Tatry Cup | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Poprad, B.Němcovej 4899 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Ogurčáková Martina (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Galajda Jozef (C) | |||
Termín od: | 03.08.2024 | Termín do: | 05.08.2024 | |
Kontakt: | Igor Lupták | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907994801, | |||
Kontakt e-mail: | luptak@pspoprad.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 32 | 16 | - | 02.08.2024 10:00 | v mieste konania |
ženy | 32 | 16 | - | 02.08.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bognár Simon | 20.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 163 | |||||
2 | Čellár Martin | 19.07. 2024 | 2011 | S-ch | Šport Park Lúčky | ||||||
3 | Drahovzal Oldřich | 20.07. 2024 | 1980 | SM 40 | TK Slovan Bratislava | 72 | |||||
4 | Gottwald Lukáš | 05.07. 2024 | 1993 | M | TK Vrútky | 23 | |||||
5 | Kravec Vladimír | 10.07. 2024 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 31 | |||||
6 | Lomjanský Samuel | 03.06. 2024 | 1992 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 180 | |||||
7 | Macák Milan | 26.06. 2024 | 2006 | D-ch | MŠK Poprad-Tatry | 216 | |||||
8 | Martsinkevich Artur | 20.07. 2024 | 2001 | M | TK Ružomberok | ||||||
9 | Mattoš Adam | 26.06. 2024 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | 202 | |||||
10 | Nemjo Filip | 24.06. 2024 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | 328 | |||||
11 | Surový Jan | 06.07. 2024 | 1961 | SM 60 | TK Ružomberok | 145 | |||||
12 | Tarhanič Matej | 21.06. 2024 | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 151 | |||||
13 | Trojan Samuel | 18.07. 2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 238 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Keľo Pavel | 11.07. 2024 22:38 | 2003 | M | TKM Betliar | 35 | |||||
2 | Vateha Matúš | 27.06. 2024 21:03 | 2006 | D-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 55 | |||||
3 | Žufka Jordán | 18.07. 2024 16:27 | 1992 | M | ŠKT Kremnica | 506 |