Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090087 - TK HSC Piešťany | |||
Názov turnaja: | HSC CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany | |||
Trieda: | Turnaje detí do 8 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 10.08.2024 | Termín do: | 11.08.2024 | |
Kontakt: | Kristián Stevič | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908069861, | |||
Kontakt e-mail: | kristian.stevic@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 32 | - | - | 10.08.2024 8:30 | HS Centrum Piešťany |
deti - dievčatá | 32 | - | - | 10.08.2024 8:30 | HS Centrum Piešťany |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Blanáriková Karin | 01.07. 2024 | 2017 | De-d | TK 77 Skalica | ||||||
2 | Ertel Melissa | 13.07. 2024 | 2017 | De-d | TK Žilina | ||||||
3 | Holečková Júlia | 22.06. 2024 | 2016 | De-d | TC MERY Academy Holíč | ||||||
4 | Hudecová Vanesa | 18.06. 2024 | 2016 | De-d | TK HSC Piešťany | ||||||
5 | Humenchak Sofia | 02.07. 2024 | 2016 | De-d | TC Topoľčany | ||||||
6 | Kapustová Diana | 17.07. 2024 | 2016 | De-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||||
7 | Kováčová Vanesa | 23.06. 2024 | 2016 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | ||||||
8 | Lehotská Karolína | 22.06. 2024 | 2017 | De-d | TK Baník Prievidza | ||||||
9 | Lehutová Michaela | 24.06. 2024 | 2016 | De-d | TK Kúpele Piešťany | ||||||
10 | Miškolciová Anna | 11.06. 2024 | 2017 | De-d | OZ Slávia Trnava | ||||||
11 | Oravcová Charlotte | 11.07. 2024 | 2016 | De-d | TC Topoľčany | ||||||
12 | Pisarčíková Lucia | 17.06. 2024 | 2016 | De-d | TK AS Trenčín | ||||||
13 | Pistová Sofia | 24.06. 2024 | 2017 | De-d | TK Nová generácia NMnV | ||||||
14 | Podhradská Valéria | 14.07. 2024 | 2017 | De-d | TK Žilina | ||||||
15 | Ševcechová Stela | 19.07. 2024 | 2016 | De-d | TA Edmund Pavlík Bratislava | ||||||
16 | Skřivanová Nela | 17.06. 2024 | 2017 | De-d | Detská tenisová škola Nitra | ||||||
17 | Škublová Andrea | 23.06. 2024 | 2016 | De-d | ŠKM Nádeje Trakovice | ||||||
18 | Strückmüller Alexandra | 03.07. 2024 | 2016 | De-d | TK Kúpele Piešťany | ||||||
19 | Urvayová Nicole | 03.07. 2024 | 2016 | De-d | TK Petržalka | ||||||
20 | Vydrová Viktória Zara | 19.06. 2024 | 2017 | De-d | TK Žilina |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Šramková Lorraine | 05.07. 2024 08:50 | 2016 | De-d | TA M. Ryšavého Bojnice |