Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Názov turnaja: | JEDNOTKA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5, Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 29.08.2024 | Termín do: | 01.09.2024 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 28.08.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 28.08.2024 9:00 | Prokofievova 5 |
Prihlásení hráči v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Babulic Juraj | 24.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 40 | |||||
2 | Bartoš Juraj | 01.07. 2024 | 2014 | De-ch | TC TALENT Bratislava | ||||||
3 | Baťala Branislav | 17.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 28 | |||||
4 | Brezovický Samuel | 23.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Ratufa Levice | 181 | |||||
5 | Brutenič Marko | 14.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 57 | |||||
6 | Čičo Michal | 06.07. 2024 | 2014 | De-ch | TK Slovan Bratislava | ||||||
7 | Eisenreich Maximilian | 13.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 181 | |||||
8 | Gróf Rene | 18.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 37 | |||||
9 | Herdický Martin | 16.07. 2024 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 38 | |||||
10 | Janec Marek | 10.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 70 | |||||
11 | Kočiš Martin | 30.06. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 7 | |||||
12 | Kováčik Šimon | 02.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | |||||
13 | Kozel Oliver | 23.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Petržalka | 27 | |||||
14 | Lincoln-Nagy Augustin Marc Eugen | 10.07. 2024 | 2014 | De-ch | TK Tennis Classic Bratislava | ||||||
15 | Lipinský Nino | 13.07. 2024 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | |||||
16 | Mamedgulyyev Azim | 09.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 125 | |||||
17 | Piroha Matúš | 04.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 16 | |||||
18 | Scheber Daniel | 06.07. 2024 | 2013 | M-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | ||||||
19 | Šimko Filip | 09.07. 2024 | 2013 | M-ch | TJT Michalovce | 36 | |||||
20 | Slavkovský Július | 10.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK-KB Novohrad Poltár | 60 | |||||
21 | Svitek Samuel | 06.07. 2024 | 2012 | M-ch | TK Slávia SPU Nitra | 53 | |||||
22 | Vrábel Samuel | 07.07. 2024 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 181 | |||||
23 | Zalka Roland | 06.07. 2024 | 2012 | M-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 29 |
Odhlásení hráči | |||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Várnai Michal | 09.07. 2024 22:05 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 181 |