Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110066 - TKM Betliar | |||
Názov turnaja: | BETLIARSKY POHÁR 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Polomská 553, 049 21 Betliar | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mikuš Jozef (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Dulík Rudolf (C) | |||
Termín od: | 31.07.2024 | Termín do: | 02.08.2024 | |
Kontakt: | PaedDr. Jozef Mikuš | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907975819, | |||
Kontakt e-mail: | jozefmikus@pobox.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 29. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 30.07.2024 10:00 | TKM Betliar |
mladšie žiačky | 32 | 16 | - | 30.07.2024 10:00 | TKM Betliar |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Thern Alessandro | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TKM Betliar | 12 | ||||
2 | Polak Róbert | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 13 | ||||
3 | Ďuriš Tomáš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Hradová Lučenec | 34 | ||||
4 | USP | Šimko Filip | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TJT Michalovce | 36 | |||
5 | Čuchran Tobias | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TKM Betliar | 39 | ||||
6 | Lipinský Nino | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | ||||
7 | Marčišin Andrej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | ||||
8 | Dorko Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 56 | ||||
9 | Brutenič Marko | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 57 | ||||
10 | Šabľa Martin Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | 60 | ||||
11 | Hasara Matej | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 81 | ||||
12 | Kardoš Sebastián | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TKM Betliar | 103 | ||||
13 | Vrško Patrik | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Elán Veľký Krtíš | 103 | ||||
14 | Martančík Richard | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 125 | ||||
15 | Kello Alexander | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 151 | ||||
16 | Gaál János | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TC TALENT Bratislava | 151 | ||||
17 | Mišenko Alexander | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 159 | ||||
18 | Laník Simon | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 165 | ||||
19 | USP | Klobušník Martin | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Mladosť Košice | 181 | |||
20 | Michalčin Filip | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK GSM Prešov | 181 | ||||
21 | USP | Malec Šimon | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | MŠK Poprad-Tatry | ||||
22 | Kasper Jakub | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TKM Betliar | |||||
23 | Oravec Filip | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | |||||
24 | Köröš Adrian | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | |||||
25 | Korytko Martin | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | Cassovia Tennis Academy Košice | |||||
26 | Dzurko Pavol | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
27 | Boxall Kaden | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | TKM Betliar |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Brejka Hugo | 25. 07. 2024 19:52 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 78 | ||||
2 | Kozel Oliver | 26. 07. 2024 10:27 | 2013 | M-ch | TK Petržalka | 27 | ||||
3 | Slavkovský Július | 14. 07. 2024 18:59 | 2013 | M-ch | TK-KB Novohrad Poltár | 60 |