tlač: žreb 2
Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110092 - MŠK Poprad-Tatry | |||
Názov turnaja: | POPRADTATRY CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Poprad, B.Němcovej 4899 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Mihók Ján (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Galajda Jozef (C) | |||
Termín od: | 27.07.2024 | Termín do: | 30.07.2024 | |
Kontakt: | Ján Mihók | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0908325810, | |||
Kontakt e-mail: | janci.mihok@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 48 | 24 | - | 26.07.2024 10:00 | v mieste konania |
mladšie žiačky | 48 | 24 | - | 26.07.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
!! POZOR !! Z dôvodu konania medzinárodného turnaja, prvé dva hracie dni budú prebiehať na kurtoch: dievčatá v areáli Poprad Veľká, ul. Fraňa Kráľa, chlapci v areáli Francisciho 2. Potom sa turnaj premiestni opäť na domáce dvorce MŠK Poprad-Tatry, Boženy Nemcovej 4899.
rozpis,
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Maximilian Kimak | |||
27.07.2024 08:30 | |||||
2. | Matej Hasara | ||||
3. | Filip Šimko | ||||
27.07.2024 08:30 | |||||
4. | Timotej Juraško | ||||
5. | Jakub Kasper | ||||
27.07.2024 08:30 | |||||
6. | Lukas Závatzký | ||||
7. | Matej Chovan | ||||
27.07.2024 09:30 | |||||
8. | (5-8) | Jaroslav Polách | |||
9. | (3-4) | Tomáš Kazimír | |||
27.07.2024 09:30 | |||||
10. | Hugo Brejka | ||||
11. | Alex Brejka | ||||
27.07.2024 09:30 | |||||
12. | Martin Samuel Šabľa | ||||
13. | Marek Šiška | ||||
27.07.2024 10:30 | |||||
14. | Samuel Dorko | ||||
15. | Adrian Köröš | ||||
27.07.2024 10:30 | |||||
16. | (5-8) | Oliver Kozel | |||
17. | (5-8) | Šimon Kováčik | |||
27.07.2024 10:30 | |||||
18. | Vladimír Kovaľ | ||||
19. | Martin Klobušník | ||||
27.07.2024 11:30 | |||||
20. | Michal Várnai | ||||
21. | Samuel Karaba | ||||
27.07.2024 11:30 | |||||
22. | Tomáš Ďuriš | ||||
23. | Tobias Čuchran | ||||
27.07.2024 11:30 | |||||
24. | (3-4) | Róbert Polak | |||
25. | (5-8) | Kristián Mihók | |||
27.07.2024 12:30 | |||||
26. | Šimon Malec | ||||
27. | Dominik Kaľavský | ||||
27.07.2024 12:30 | |||||
28. | Ondrej Graus | ||||
29. | Viliam Vrábel | ||||
27.07.2024 12:30 | |||||
30. | Martin Korytko | ||||
31. | Nino Lipinský | ||||
27.07.2024 13:30 | |||||
32. | (2) | Alessandro Thern |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kimak Maximilian | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TJT Michalovce | 6 | ||||
2 | USP | Thern Alessandro | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TKM Betliar | 12 | |||
3 | Polak Róbert | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 13 | ||||
4 | Kazimír Tomáš | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 19 | ||||
5 | Polách Jaroslav | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 20 | ||||
6 | Mihók Kristián | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 23 | ||||
7 | Kováčik Šimon | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Slávia STU Bratislava | 24 | ||||
8 | Kozel Oliver | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Petržalka | 27 | ||||
9 | Brejka Alex | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 31 | ||||
10 | Ďuriš Tomáš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Hradová Lučenec | 34 | ||||
11 | Šimko Filip | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TJT Michalovce | 36 | ||||
12 | Čuchran Tobias | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TKM Betliar | 39 | ||||
13 | Lipinský Nino | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | 1.TC Humenné | 41 | ||||
14 | Kovaľ Vladimír | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TC 92 Levoča | 44 | ||||
15 | Vrábel Viliam | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Žilina | 54 | ||||
16 | Dorko Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 56 | ||||
17 | Šabľa Martin Samuel | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | 60 | ||||
18 | Juraško Timotej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TC 92 Levoča | 67 | ||||
19 | Brejka Hugo | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 78 | ||||
20 | Hasara Matej | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 81 | ||||
21 | Závatzký Lukas | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | MŠK Poprad-Tatry | 149 | ||||
22 | USP | Klobušník Martin | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Mladosť Košice | 181 | |||
23 | Várnai Michal | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 181 | ||||
24 | Malec Šimon | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | MŠK Poprad-Tatry | |||||
25 | Šiška Marek | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany | |||||
26 | Kasper Jakub | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TKM Betliar | |||||
27 | NVK | Karaba Samuel | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Tennis Classic Bratislava | ||||
28 | NVK | Kaľavský Dominik | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TC 92 Levoča | ||||
29 | NVK | Köröš Adrian | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Mladosť Košice | ||||
30 | NVK | Graus Ondrej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Kúpele Piešťany | ||||
31 | Korytko Martin | 31.10.2025 | 2012 | M-ch | Cassovia Tennis Academy Košice | |||||
32 | NVK | Chovan Matej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | Top tennis academy Zvolen |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Babulic Juraj | 24. 07. 2024 20:02 | 2012 | M-ch | TK HSC Piešťany | 40 | ||||
2 | Baťala Branislav | 25. 07. 2024 08:55 | 2012 | M-ch | TK Skalka Nitra | 28 | ||||
3 | Janec Marek | 20. 07. 2024 14:56 | 2013 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 70 | ||||
4 | Kočiš Martin | 23. 07. 2024 08:09 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 7 | ||||
5 | Krnáč Michal | 24. 07. 2024 21:41 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | ||||
6 | Kurhajec Marián | 25. 07. 2024 03:50 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 25 | ||||
7 | Lörinčík Lukas | 24. 07. 2024 18:43 | 2014 | De-ch | TK Petržalka | |||||
8 | Malinka Igor | 24. 07. 2024 01:43 | 2012 | M-ch | TC Topoľčany | 4 | ||||
9 | Marčišin Andrej | 23. 07. 2024 13:51 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 49 | ||||
10 | Mišenko Alexander | 19. 07. 2024 12:13 | 2013 | M-ch | TK Profitennis Academy Prešov | 159 | ||||
11 | Noga Oliver | 24. 07. 2024 08:43 | 2012 | M-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 10 | ||||
12 | Norko Tibor | 10. 07. 2024 09:53 | 2013 | M-ch | TJ Sokol Prešov | 117 | ||||
13 | Pastor Šimon | 23. 07. 2024 07:01 | 2012 | M-ch | Tenis Komplex Košice | 181 | ||||
14 | Piroha Matúš | 15. 07. 2024 20:50 | 2012 | M-ch | TK Slovan Bratislava | 16 | ||||
15 | Polák Lukáš | 24. 07. 2024 22:00 | 2013 | M-ch | Tenis team Nové Zámky | 11 | ||||
16 | Saluga Samuel | 25. 07. 2024 08:52 | 2012 | M-ch | TK 1901 Spišská Nová Ves | 5 | ||||
17 | Slavkovský Július | 14. 07. 2024 18:59 | 2013 | M-ch | TK-KB Novohrad Poltár | 60 | ||||
18 | Šupica Marko | 23. 07. 2024 06:02 | 2012 | M-ch | TKM Martin | 15 |