Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100096 - TK RELAX Liptovský Mikuláš | |||
Názov turnaja: | TK RELAX CUP 2024 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Priehradná 2, 03101 Liptovský Mikuláš Palúdzka v areáli FC 34 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Madliak Martin (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Mrva Tomáš (C) | |||
Termín od: | 03.08.2024 | Termín do: | 05.08.2024 | |
Kontakt: | Michal Marcinčin | |||
Kontakt tel.: | mobil - 421917526341, | |||
Kontakt e-mail: | michalmarcincin@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 16 | 8 | - | 02.08.2024 10:00 | TK RELAX |
staršie žiačky | 16 | 8 | - | 02.08.2024 10:00 | TK RELAX |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Ondik Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 45 | ||||
2 | Urbánoš Alex | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 69 | ||||
3 | Straňák Lukáš | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Ružomberok | 82 | ||||
4 | Babic Tobias | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Ružomberok | 88 | ||||
5 | Waldecker Peter | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Nová Dubnica | 92 | ||||
6 | Hollý Martin | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 96 | ||||
7 | Lichvár Adam | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TJ Sokol Prešov | 115 | ||||
8 | Kišš Jakub | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | 129 | ||||
9 | USP | Marcinčin Michal | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK RELAX Liptovský Mikuláš | 153 | |||
10 | Paulík Šimon | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TKM Betliar | 191 | ||||
11 | Hradický Tomáš | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 200 | ||||
12 | Juríček Jáchym | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 239 | ||||
13 | USP | Madliak Matúš | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Ružomberok | ||||
14 | NVK | Marčišin Andrej | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Tennis Classic Bratislava | ||||
15 | NVK | Vrábel Viliam | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Žilina |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Zoričák Ondrej | 15. 07. 2024 | 2011 | S-ch | MŠK Poprad-Tatry | ||||||
2 | Vylám Sebastián | 05. 07. 2024 | 2011 | S-ch | TK AS Trenčín |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Pavličko Michal | 26. 07. 2024 | 2011 | S-ch | TA M. Ryšavého Bojnice | 153 | |||||
2 | Ozorák Samuel | 24. 07. 2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 62 | |||||
3 | Puskajler Oliver | 25. 07. 2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 109 | |||||
4 | Flašík Eduard | 25. 07. 2024 | 2011 | S-ch | TK F1 Poprad |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Krištofovič Lukáš | 27. 07. 2024 19:18 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 |