Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100057 - TK Kysucké Nové Mesto | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežná 2955, Kysucké Nové Mesto | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Drexler Boris (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Švagrová Ingrida (C) | |||
Termín od: | 27.07.2024 | Termín do: | 29.07.2024 | |
Kontakt: | Boris Drexler | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0915844254, | |||
Kontakt e-mail: | drexob@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 24 | 12 | - | 26.07.2024 10:00 | TK KNM |
staršie žiačky | 24 | 12 | - | 26.07.2024 10:00 | TK KNM |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Ondik Michal | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 45 | ||||
2 | Ozorák Samuel | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 62 | ||||
3 | Binder Martin | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 64 | ||||
4 | Waldecker Peter | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Nová Dubnica | 92 | ||||
5 | Hollý Martin | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 96 | ||||
6 | Puskajler Oliver | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 109 | ||||
7 | Sidor Martin | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 143 | ||||
8 | Šesták Šimon | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 215 | ||||
9 | Ferro Jaroslav | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK Kysucké Nové Mesto | 239 | ||||
10 | Piško Gregor | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TŠ Advantage Bratislava | 239 | ||||
11 | Juríček Jáchym | 31.10.2024 | 2012 | M-ch | TK Žilina | 239 | ||||
12 | Uherčík Peter | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Žilina | |||||
13 | Vylám Sebastián | 31.10.2025 | 2011 | S-ch | TK AS Trenčín | |||||
14 | Janec Marek | 31.10.2025 | 2013 | M-ch | TK Kysucké Nové Mesto |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Krištofovič Lukáš | 23. 07. 2024 06:56 | 2011 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 63 | ||||
2 | Ondrej Maximilián | 11. 07. 2024 11:23 | 2011 | S-ch | TK Nová Dubnica | 52 | ||||
3 | Várnai Michal | 21. 07. 2024 11:47 | 2012 | M-ch | TK Žilina |