Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110090 - TK GSM Prešov | |||
Názov turnaja: | GSM CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Československej armády 7532, 080 01 Prešov | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Potočňáková Ema (C) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Onofrej Erik (C) | |||
Termín od: | 29.08.2024 | Termín do: | 31.08.2024 | |
Kontakt: | Ema Potočnáková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907253502, | |||
Kontakt e-mail: | ema.potocnakova1@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 24 | 12 | - | 28.08.2024 10:00 | TK GSM Prešov |
staršie žiačky | 24 | 12 | - | 28.08.2024 10:00 | TK GSM Prešov |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Goffová Sarah | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 91 | 40 | |||
2 | Kundriková Elena | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Tenis Komplex Košice | 99 | 87 | |||
3 | Tajtáková Izabela | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | 125 | 135 | |||
4 | Mlynarčíková Elisa | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 128 | 65 | |||
5 | Lodová Lara | 31.10.2024 | 2010 | S-d | 1.TC Humenné | 128 | ||||
6 | Lukacková Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné | 148 | 138 | |||
7 | Kováčiková Soňa | 31.10.2025 | 2011 | S-d | Cassovia Tennis Academy Košice | 163 | 167 | |||
8 | Tomášová Lea Olívia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 166 | 55 | |||
9 | Keršáková Jana | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TKM Betliar | 175 | 31 | |||
10 | Gáliková Anetka | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Kúpele Piešťany | 207 | 133 | |||
11 | Dzurillová Barbora | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Tenisová akadémia Prešov | 207 | 90 | |||
12 | Beskydová Adela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 207 | 230 | |||
13 | Semanová Sára | 31.10.2024 | 2012 | M-d | 1.TC Humenné | 231 | 218 | |||
14 | Horváthová Mária | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 257 | 218 | |||
15 | Belišová Linda | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
16 | USP | Suleňová Salma | 31.10.2025 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | ||||
17 | NVK | Varga Christina | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK DRANaM Košice | 67 | |||
18 | USP | Vašková Nela | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Profitennis Academy Prešov | ||||
19 | USP | Žembová Eliška | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TK GSM Prešov | ||||
20 | USP | Polláková Barbora | 31.10.2025 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | ||||
21 | Bérešová Barbora | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Mladosť Košice | 80 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Beličáková Alica | 26. 08. 2024 22:12 | 2012 | M-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 79 | 35 | |||
2 | Daňková Alexandra | 25. 08. 2024 10:56 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | 85 | 79 | |||
3 | Hajdučková Stella | 26. 08. 2024 21:59 | 2012 | M-d | TJT Michalovce | 112 | 56 | |||
4 | Horvátová Alexandra | 25. 08. 2024 15:42 | 2012 | M-d | TK Mladosť Košice | 155 | 81 | |||
5 | Kaľavská Ema | 21. 07. 2024 22:17 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 200 | ||||
6 | Libáková Kamila | 27. 08. 2024 08:27 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 84 | 51 | |||
7 | Lopuchovská Michaela | 27. 08. 2024 11:49 | 2012 | M-d | TJ Sokol Prešov | 135 | ||||
8 | Saloky Scarlett | 26. 08. 2024 21:24 | 2013 | M-d | MŠK Poprad-Tatry | 82 | ||||
9 | Tomaščinová Timea | 25. 08. 2024 15:27 | 2013 | M-d | TK Profitennis Academy Prešov | 249 | ||||
10 | Úradniková Natália | 22. 08. 2024 16:06 | 2011 | S-d | TK HSC Piešťany | 71 | 76 |