Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100107 - OZ ŠK Odema Púchov | |||
Názov turnaja: | ODEMA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nábrežie slobody1926/4, Púchov 020 01 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Luhový Ivan (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Chovanec Jakub (C) | |||
Termín od: | 29.08.2024 | Termín do: | 01.09.2024 | |
Kontakt: | Martina Chovancová | |||
Kontakt tel.: | byt - 0918646129, dv. - 0948816270, mobil - 0918646129, | |||
Kontakt e-mail: | martina@sportaqua.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 28.08.2024 9:00 | v mieste konania |
dorastenky | 48 | 24 | - | 28.08.2024 9:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Markovič Matej | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 10 | ||||
2 | Bíly Pavol | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 16 | ||||
3 | Dióssy Šimon | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 18 | ||||
4 | Medveď Maroš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 20 | ||||
5 | Hlivjak Oliver | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 21 | ||||
6 | Jankech Michael | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 22 | ||||
7 | Guzmický Dominik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 23 | ||||
8 | Bairo Dylan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 27 | ||||
9 | Bognár Simon | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Baník Prievidza | 29 | ||||
10 | Volník Nicholas | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK KPSF 92 Bernolákovo | 30 | ||||
11 | Kriško Radovan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | 31 | ||||
12 | Mikuš Michal | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 33 | ||||
13 | Glos Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 35 | ||||
14 | Ivashko Maksym | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 39 | ||||
15 | Letavay Matej | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Ružomberok | 41 | ||||
16 | Maruniak Matej | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 42 | ||||
17 | USP | Mattoš Adam | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TKM Betliar | 43 | |||
18 | Czinege Richard | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 46 | ||||
19 | Krahulec Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Senica | 47 | ||||
20 | Vaco Marek | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 48 | ||||
21 | Krajčír Samuel Alexander | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 50 | 31 | |||
22 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 53 | ||||
23 | Arva Sebastian | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 55 | ||||
24 | Paulík Martin | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 57 | ||||
25 | Srpoň Martin | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 58 | ||||
26 | Trojan Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 59 | ||||
27 | Luhový Ivan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Púchov | 60 | ||||
28 | Nemjo Filip | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK GSM Prešov | 61 | ||||
29 | USP | Hanušovský Lukáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 63 | |||
30 | Pleško Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Žilina | 67 | ||||
31 | Vozár Samuel | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 75 | ||||
32 | Babušík Adam | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 79 | ||||
33 | Krajčovič Tomáš | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 83 | 16 | |||
34 | Hromník Filip | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | United Tennis Academy BA | 85 | ||||
35 | Turóci Timotej | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 86 | 9 | |||
36 | Lupták Richard | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TJ Sokol Prešov | 88 | 26 | |||
37 | Fleischmann Jakub | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Petržalka | 91 | 48 | |||
38 | USP | Herman Richard | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK ZZO Čadca | 92 | |||
39 | NVK | Bobošík Martin | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 95 | 7 | ||
40 | USP | Jáger Matúš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 101 | |||
41 | NVK | Varinský Tibor | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 102 | 20 | ||
42 | NVK | Kolodžej Filip | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 107 | 10 | ||
43 | NVK | Gibala Dominik | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 121 | 15 | ||
44 | NVK | Faga Sebastián | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 129 | 24 | ||
45 | NVK | Baranovič Tobias | 31.10.2024 | 2010 | S-ch | TK Nová generácia NMnV | 150 | 55 | ||
46 | USP | Zelenák Ivan | 31.10.2025 | 2009 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 167 | 195 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Andel Adam | 18. 08. 2024 20:55 | 2009 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | 93 | 14 | |||
2 | Benian Oskar | 26. 08. 2024 16:52 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 28 | ||||
3 | Czinege Norbert | 27. 08. 2024 00:41 | 2009 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 154 | 148 | |||
4 | Danko Peter | 26. 08. 2024 20:35 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 38 | ||||
5 | Gakh Matvei | 26. 08. 2024 16:08 | 2008 | D-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
6 | Gramblička Adam | 25. 08. 2024 17:38 | 2010 | S-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 271 | 39 | |||
7 | Horský Gabriel | 23. 08. 2024 22:58 | 2009 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
8 | Hron Alex Maximilián | 26. 08. 2024 20:19 | 2007 | D-ch | TŠ Advantage Bratislava | 99 | ||||
9 | Hvorecký Maxim | 25. 08. 2024 19:39 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 150 | 51 | |||
10 | Jasenák Lukáš | 25. 08. 2024 10:44 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 107 | ||||
11 | Jendrejský Nicolas | 26. 08. 2024 22:11 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 112 | 57 | |||
12 | Karas Jozef | 26. 08. 2024 22:29 | 2009 | D-ch | TC BASELINE Banská Bystrica | 67 | 5 | |||
13 | Kulich Lukáš | 24. 08. 2024 09:57 | 2007 | D-ch | TK Tenis Centrum Bojnice | 82 | ||||
14 | Matušík Lukáš | 21. 08. 2024 13:22 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | 34 | |||
15 | Melaga Samuel | 26. 08. 2024 08:56 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 1 | ||||
16 | Paľko Adam | 26. 08. 2024 16:28 | 2009 | D-ch | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 99 | 37 | |||
17 | Paulovčák Sebastián | 03. 08. 2024 15:59 | 2006 | D-ch | TJT Michalovce | 24 | ||||
18 | Paulovič Nikolas | 26. 08. 2024 19:03 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 8 | ||||
19 | Petráško Matúš | 10. 08. 2024 08:18 | 2009 | D-ch | TK Žilina | 45 | 6 | |||
20 | Sobihard Peter | 26. 08. 2024 19:51 | 2009 | D-ch | TK Inter Bratislava | 145 | 206 | |||
21 | Sýkora Samuel | 26. 08. 2024 20:46 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 112 | 4 | |||
22 | Urbánoš Filip | 14. 08. 2024 12:43 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 64 | 8 | |||
23 | Vanta Michal | 24. 08. 2024 12:57 | 2009 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 81 | 17 | |||
24 | Zdenek Cristian | 25. 08. 2024 09:40 | 2009 | D-ch | TK Nová Dubnica | |||||
25 | Zeman Michal | 26. 08. 2024 17:13 | 2010 | S-ch | TK Petržalka | 245 |