Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090024 - TK Kúpele Piešťany | |||
Názov turnaja: | HAMELN CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | E. Belluša 2, 921 01 Piešťany | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Doležal Miloslav, ml. (A) | Počet dvorcov: | 11 | |
Zástupca rozhodcu: | Pánisová Romana (C) | |||
Termín od: | 27.07.2024 | Termín do: | 28.07.2024 | |
Kontakt: | Miloslav Doležal | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0904870633, | |||
Kontakt e-mail: | milos.dolezal.md@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 32 | - | - | 27.07.2024 9:30 | TK Kúpele Piešťany |
deti - dievčatá | 32 | - | - | 27.07.2024 8:30 | TK Kúpele Piešťany |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Madový Matej | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Tenkur Trenčín | |||||
2 | Gono Mathias | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
3 | Markovič Markus | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany | |||||
4 | Ferkodič Ryan | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
5 | Hujík Hugo | 31.10.2024 | 2015 | De-ch | TK Nová generácia NMnV | |||||
6 | Bojnanský Mattias | 31.10.2024 | 2015 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
7 | Carannante Jozef | 31.10.2025 | 2015 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
8 | Bohát Sebastián | 31.10.2025 | 2015 | De-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
9 | Kočenda Peter | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
10 | Hlucháň Teodor | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK AS Trenčín | |||||
11 | Varga Timotej | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
12 | Martiška Gabriel | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Tenkur Trenčín | |||||
13 | Matúš Marcel | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
14 | Riška Alan | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TC Moravský Svätý Ján | |||||
15 | Mikloš Šimon | 31.10.2024 | 2015 | De-ch | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
16 | Nemec Tobias | 31.10.2025 | 2015 | De-ch | L & N Tenis Klub Dubnica o.z. | |||||
17 | Anijar Liam | 31.10.2024 | 2014 | De-ch | TK Pro Set Bratislava | |||||
18 | Tomaščík Martin | 31.10.2024 | 2015 | De-ch | TK Inter Bratislava | |||||
19 | Čambor Maxim | 31.10.2025 | 2015 | De-ch | TK Inter Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Gale Felix | 22. 07. 2024 10:41 | 2015 | De-ch | TK Slávia SPU Nitra | |||||
2 | Karaba Samuel | 24. 07. 2024 06:44 | 2014 | De-ch | TK Tennis Classic Bratislava | |||||
3 | Popovič Dušan | 20. 07. 2024 15:12 | 2015 | De-ch | TK Inter Bratislava | |||||
4 | Šiška Marek | 03. 07. 2024 13:34 | 2014 | De-ch | TK HSC Piešťany | |||||
5 | Székházi Martin | 22. 07. 2024 20:32 | 2015 | De-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
6 | Zachar Dominik | 21. 07. 2024 20:47 | 2014 | De-ch | TC Topoľčany |