Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110093 - TK 1901 Spišská Nová Ves | |||
Názov turnaja: | MEPOS CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Jánskeho 1, Spišská Nová Ves | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zatiaľ neurčený | Počet dvorcov: | 10 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 27.07.2024 | Termín do: | 29.07.2024 | |
Kontakt: | Dušan Hrebík | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0949089743, | |||
Kontakt e-mail: | ogurecka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 07. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 26.07.2024 10:00 | v mieste konania |
dorastenky | 32 | 16 | - | 26.07.2024 10:00 | v mieste konania |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Dubcová Ema | 31.10.2025 | 2007 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 59 | ||||
2 | Bohunčáková Stela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 72 | ||||
3 | Trabalíková Monika | 31.10.2025 | 2008 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 | ||||
4 | Ivanová Viktória | 31.10.2025 | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 109 | ||||
5 | Chovancová Laura | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | 119 | ||||
6 | Andrejková Sophia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TJ Sokol Prešov | 130 | ||||
7 | Vilčeková Daniela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 140 | ||||
8 | Harviščáková Timea | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Čingov 2008 Smižany | 149 | ||||
9 | Benderová Ela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 149 | ||||
10 | Skupeňová Nina | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TKM Betliar | 184 | ||||
11 | Rišiaňová Bianka | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Mladosť Košice | 190 | ||||
12 | Demčáková Nella Sofie | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK DRANaM Košice | 211 | ||||
13 | Sláviková Lea | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 235 | ||||
14 | Horňáková Zara | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 261 | ||||
15 | Erdélyi Olívia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | 304 | ||||
16 | Grigeľová Emma | 31.10.2024 | 2010 | S-d | 1.TC Humenné | 339 | ||||
17 | Priesterová Miroslava | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | |||||
18 | Riesová Tamara | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TK Golden Dogs Malá Ida | |||||
19 | Stanková Sophia Laura | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Mladosť Košice | |||||
20 | Jeníková Lota | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK DRANaM Košice | |||||
21 | Sabová Sofia Mia | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TC Slávia UPJŠ Košice |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Fekete Alexandra | 20. 07. 2024 | 2006 | D-d | TK 1901 Spišská Nová Ves | 263 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Ambrózová Ela | 18. 07. 2024 08:21 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 140 | ||||
2 | Bereczková Lenka | 13. 07. 2024 14:54 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 84 | ||||
3 | Libáková Kamila | 18. 07. 2024 22:01 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
4 | Lukacková Nela | 14. 07. 2024 07:40 | 2011 | S-d | 1.TC Humenné |