Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080123 - Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||
Názov turnaja: | BABOLAT CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Elfo Club, Družstevná 575, 900 45 Malinovo | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Valo Patrik (B) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 29.08.2024 | Termín do: | 31.08.2024 | |
Kontakt: | Patrik Valo | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0918542116, | |||
Kontakt e-mail: | sport.malinovo@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 08. 2024 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 48 | 24 | - | 28.08.2024 10:00 | v mieste konania |
dorastenci | 48 | 24 | - | 28.08.2024 10:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | ||
1 | Juríková Simona | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 77 | ||||
2 | Hlucháňová Nela | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 102 | 79 | |||
3 | Ferancová Agnes | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 104 | ||||
4 | Vilčeková Daniela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 140 | ||||
5 | Rábeková Rebeka | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 144 | 42 | |||
6 | Mračnová Tamara | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 194 | 109 | |||
7 | Sláviková Lea | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 235 | 67 | |||
8 | Babincová Sofia | 31.10.2025 | 2008 | D-d | TK Senica | 283 | ||||
9 | Kinderová Liliana | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 288 | 218 | |||
10 | Kadlečíková Diana | 31.10.2025 | 2010 | S-d | TK Petržalka | 344 | 100 | |||
11 | Kupcová Alžbeta | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Slovan Galanta | |||||
12 | Holincová Nikoleta | 31.10.2025 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
13 | Tomljenovič Nela | 31.10.2025 | 2009 | D-d | TK Slovan Bratislava | 355 | ||||
14 | Leshchenko Marta | 31.10.2024 | 2009 | D-d | TK Jednotka Bratislava | |||||
15 | Ferenčíková Petra | 31.10.2024 | 2010 | S-d | TŠ Advantage Bratislava | 278 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | NVK | |||
1 | Burík Anna | 27. 08. 2024 08:26 | 2007 | D-d | TK SAAG Šahy | 133 | ||||
2 | Capandová Alexandra | 25. 08. 2024 19:57 | 2010 | S-d | TK Žilina | 75 | ||||
3 | Černáková Tereza | 26. 08. 2024 18:15 | 2010 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 176 | 13 | |||
4 | Cimmermannová Natália | 25. 08. 2024 07:38 | 2009 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 158 | 95 | |||
5 | Diková Kristína | 26. 08. 2024 21:41 | 2011 | S-d | TK Petržalka | 197 | ||||
6 | Gažová Anabela | 21. 08. 2024 10:03 | 2011 | S-d | TK Slovan Bratislava | 86 | ||||
7 | Krajčovičová Michaela | 22. 08. 2024 20:01 | 2006 | D-d | TC TALENT Bratislava | 344 | ||||
8 | Libáková Kamila | 27. 08. 2024 08:36 | 2011 | S-d | TK Slávia STU Bratislava | 128 | ||||
9 | Markošová Tereza | 25. 08. 2024 13:42 | 2011 | S-d | TK Inter Bratislava | 304 | 204 | |||
10 | Mokrá Vanesa | 30. 07. 2024 10:56 | 2009 | D-d | TK Baník Prievidza | 208 | 121 | |||
11 | Rišková Amélia | 25. 08. 2024 23:24 | 2010 | S-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 326 | 138 | |||
12 | Ten Sofiia | 27. 08. 2024 08:52 | 2010 | S-d | JJ Tenis Trnava | |||||
13 | Trabalíková Monika | 21. 08. 2024 16:14 | 2008 | D-d | Šport Park Lúčky | 99 | ||||
14 | Zemanová Michaela | 25. 08. 2024 12:08 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 218 |